Survivor 28 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 28 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Arkadaşınıza Sorduk ve Ödül Oyunu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 28 Nisan 2022 Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, Arkadaşınıza Sorduk Oyununu kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu akşamı “Arkadaşınıza Sorduk” oyunu ile başladı. Yarışmacılar Arkadaşına Sorduk Ödül Oyununda eğlenceli dakikalar geçirdi.

SURVIVOR 28 NİSAN ARKADAŞINA SORDUK ÖDÜL OYUNU
Survivor Arkadaşınıza Sorduk Ödül Oyununda yarışmacılar, en çok güvendiği, arasının çok iyi olduğu bir arkadaşına sorulan sorulara verilen cevapları bilmeye çalıştı. Her turda en az soruya doğru cevap veren yarışmacının elendiği Arkadaşına Sorduk Ödül Oyununda toplam 19 soru soruldu. İşte ödül oyununda yaşananlar...

SURVIVOR ARKADAŞINA SORDUK ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Arkadaşınıza Sorduk Ödül Oyununu kazanan yarışmacı arsa sahibi oldu.

"ARKADAŞA SORDUK" OYUNUNDA SORULAN SORULAR;
Soru 1. "Hayalperest mi? Gerçekçi mi?”
Soru 2. "Vücudunda en çok neresini sever"
Soru 3. "Sabırlı mı değil mi?"
Soru 4. "Kahvaltıda en çok sevdiği şey?"
Soru 5. "Sizce hangisini tercih eder? Arama mı? Mesaj mı?"
Soru 6. "Saat 15:00’de buluşma var, kaçta gelir?"
Soru 7. "Kafa dinlemeye gidecek olsa bu neresi olur?"
Soru 8. "Ne kadar alıngandır?"
Soru 9. "Hatasını kabul eder mi?"
Soru 10. "Lahmacun mu hamburger mi tercih eder?"
Soru 11. "Peynirli mi kıymalı börek mi sever?"
Soru 12. "Kedi mi köpek mi daha çok sever?"
Soru 13. "Ailesinden ne boyutta gizlilik yaşar?"
Soru 14. "Hangi filmde oynamak isterdi? Yüzüklerin Efendisi? Baba? Titanik?"
Soru 15. "Bir kişi ile tanışma şansı olsa kim olurdu?"
Soru 16. "Bir dilek hakkı olsa ne dilerdi?"
Soru 17. "Size yaptığı en iyi yemek nedir?"
Soru 18. "Yapmak isteyip de başaramadığı şey nedir?"
Soru 19. "Kendinde hiç sevmediği ve ne kadar değiştirmek istese de bir türlü değiştiremediği en kötü özelliği nedir?"

İlk turda Atakan en az soruya cevap vererek elendi. İkinci turda Batuhan ve Merve Elendi. Üçüncü turda Parviz Seda, Nisa, Hikmet, Sude elendi. Dördüncü turda Nagihan, beşinci turda Ayşe elendi. Altıncı turda Adem ve Sema elendi. Yedinci turda Anıl oyuna veda etti. Sekizinci turda Berkan ve Barış elendi. Son ikiye kalan Ogeday ve Evrim oldu. Final sorusunda Ogeday sorulan soruya yanlış, Evrim ise doğru cevap verince Arkadaşına Sorduk Ödül Oyununu kazanan Evrim oldu.

Survivor Arkadaşına Sorduk Ödül Oyununu Evrim Kazandı.

Survivor Ödül Oyunu gecenin ikinci oyunu ile devam etti. Mini ödül oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar ödülü kazanmak için beceri isteyen parkurda karşı karşıya geldi.

SURVIVOR 28 NİSAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyununda 8 olan takım ödülün sahibi oldu. Kadın ve erkek yarışmacılar ikişerli takımlar halinde karışık yarıştı. Parkurda nehirden su ile doldurdukları kovaları takım arkadaşlarına atıp mekanizmayı su ile doldurmaya çalıştı. Su ile doldurdukları mekanizmayı başarılı şekilde açtıktan sonra aldıkları topu, finalde labirente koyarak rakibinden önce labirentten dışarı çıkartarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

28 NİSAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu ödülü Meksika mutfağından Taco.

SURVIVOR 28 NİSAN ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?
Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı 8-1 kazandı. Survivor All Star’da takımlar kadın erkek karışık yarıştıkları ödül oyununda 8 olan takım ödülün sahibi oldu. İlk eşleşmelere Gönüllüler takımı hızlı başladı ve eşleşmeleri rakibine sadece 1 sayı vererek 7-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerin ilk oyununda Gönüllüler takımından Berkan, Ünlüler takımından Barış’ı yenerek durumu 8-1 yaptı. 8-1 biten oyun sonucu Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 26 Nisan Salı akşamı 90. bölümde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar gecenin ilk oyunu “Arkadaşına Sorduk” ödül oyununda karşı karşıya geldi. Eğlenceli anlara sahne olan “Arkadaşına Sorduk” ödül oyununu kazanan finalde Ogeday’ı yenen Evrim oldu. Takımlar gecenin ikinci oyununda mini ödül oyununda karşı karşıya geldi.  Ödül oyununu 8-1’lik farklı bir skorla Gönüllüler takımı kazandı ve ödülün sahibi oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı