Survivor 3 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 3 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 3 Mayıs 2022 Salı, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Yokluk Adasından dönen Ayşe, daha sonra da eleme adayı olan Barış ve Evrim’e adaylıkları hakkında görüşlerini sordu. Her iki takım ödül oyununu kazanarak açlıklarını bir nebze gidermek için kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 3 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, nehir parkurunda oynandı. Kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde şeffaf camın arkasında kurulu mekanizmadaki sepete 2 adet kum torbası atarak mekanizmayı hareketlendirecek ve sembolü yukarı çıkarttıktan sonra halka atışlarıyla sembolü rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

3 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu ödülü pizza, makarna, tavuk, suffle ve Coca Cola. Kadınlar mücadelesini kazanan takım ödülü tadacak.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Ünlüler takımı üçüncü eşleşmeleri 5-4 dördüncü eşleşmeleri de 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema Gönüllüler takımından Nagihan’ı yenerek eşleşmeleri 8-5 tamamladı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Ayrıca pizzaları tadım hakkı kazandı.

 

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-0 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabına Gönüllüler takımı çok iyi başladı. İlk 2 eşleşmeyi Gönüllüler takımı eksiksiz geçerek 6-0 önde tamamladı. Son eşleşmelerde de Gönüllüler takımı rakibine sayı vermedi ve eşleşmeler 8-0 tamamlandı. 8-0 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 olan oyun final etabına kaldı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-1 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Nagihan karşı karşıya geldi.  Karşılaşmayı Nagihan kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkan karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Berkan kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Seda mücadelesini Sema kazanarak final etabında durumu 2-1 yaptı. Dördüncü eşleşmede Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday karşılaşmasını Ogeday kazanarak final etabında skoru 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Bu skorla ödül oyununu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, bu akşam 3 Mayıs Salı 95. bölümde takımlar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ödül oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-5 kazandı. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı rakibine sayı vermeyerek 8-0 kazandı. Ödül oyununu kazanan final etabında belli oldu. Final etabını 3-1 kazanan Gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu.

3 MAYIS 2022 - Survivor'da Kim Elendi? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı