Survivor 30 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 30 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 30 Mart 2022, Çarşamba, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan takımlarla konuştu. Takımlar uzun süren dokunulmazlık oyunları maratonundan sonra ilk kez oynanan ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadeleler verdi.

SURVIVOR 6 MART ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler, parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 2 adet topu ayakla vurup rakibinden önce başarılı şekilde basket yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler takımından Merve Aydın, uzun bir sakatlık döneminden sonra bugün oyunlardaki yerini aldı. İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar...

30 MART SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununda ödül karnıyarık ve pilav.

SURVIVOR 30 MART ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
30 Mart Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerinde iki takım eşitliği bozamadı. Eşleşmeler 2-2 berabere geçildi. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı oyuna ağırlığını koyarak eşleşmeleri 6-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı kapatsa da Ünlüler takımı eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde geriden gelen Gönüllüler takımı Evrim, Ayşe ve Seda’nın aldığı sayılarla 8-7 öne geçti. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 30 MART ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
30 Mart Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-1 kazandı. Gönüllüler takımı erkekler etabına hızlı başladı. İlk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 4-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibine sadece 1 sayı vererek aradaki farkı açtı ve eşleşmeleri 7-1 tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyunu uzatmadı ve durumu 8-1 yaptı. Ünlüler takımının tek sayısını Atakan aldı. 8-1 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Genel skorda 2-0 olan oyunu ve ödülü Gönüllüler takımı kazandı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

30 MART 2022 - Survivor Kim Elendi? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı