Survivor 7 Haziran Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 7 Haziran Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 7 Haziran 2022 Salı, Survivor Ödül Oyunu, 1. ve 2. etabı kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor 7 Haziran, Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan eleme adayı olan Ünlüler takımından Evrim, Nisa ve Anıl, Gönüllüler takımından ise Hikmet ile sohbet etti. Daha sonra Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday ve Atakan’ın sakatlığından dolayı oynayamayacağını açıkladı.

SURVIVOR 7 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Bugün iki takımdaki sakatlıklardan dolayı her turda 6 olan takım turun sahibi oldu. Ayrıca sadece bugüne özel her iki takımda dörder yarışmacı kaldığı için, her turda takımlardan 1 kadın 1 erkek yarışmacı yarıştı. Parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde önce sepetlerin önündeki seramikleri kırdıktan sonra 2 basket atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte Ödül oyununda yaşananlar…

7 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu ödülü; Arçelik 55” Imperium Televizyon. Ayrıca kazanan takım güzel bir villaya gidecek, limitsiz kahve ve çay içebilecek ve mantarlı tavuk sarma, mücver, fırında patates ve alman pastası yiyecek.

SURVIVOR 7 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, 1. turunu Ünlüler Takımı 6-2 kazandı. Ödül oyunu 1. turunda Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri 4-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı 2 oyunu da kazanarak durumu 6-2 yaptı. 6-2 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 7 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 6-4 kazandı. Ödül oyunu 2. Turunda Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 5-3 tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Ayşe, Ünlüler takımından Nisa’yı yenerek durumu 6-4 yaptı. 6-4 yaptı. 6-4 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı durumu 1-1 yaptı. Bu skorla Ödül oyununu kazanan En İyiler etabında belli oldu.

SURVIVOR 7 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-0 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımından Evrim, Gönüllüler takımından Ayşe karşılaşmasını Evrim kazanarak Ünlüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşme Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkan karşılaşmasını kazanan Batuhan durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Evrim, Gönüllüler takımından Ayşe’nin 2. karşılaşmasında kazanan bir kez daha Evrim oldu ve en iyiler mücadelesinde Ünlüler takımı 3-0 öne geçti. 3-0 biten en iyiler turu sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Genel skorda 2-1 olan Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı ve ödülünün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

3 hafta 500.000 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı