Survivor 8 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 8 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor’da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 8 Mayıs 2022 Pazar, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu bu akşam Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara geldi. Oyun öncesi Acun Ilıcalı her iki takımla sohbet etti.

SURVIVOR 8 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu 2 etaptan oluşuyor. 1. Etabı bu akşam, 2. Etabı yarın akşam oynanacak. 2 günün sonunda toplamda 2 galibiyet alan takım ödülün sahibi olacak. Bu akşamki oyunda kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde üçgen kuleleri kum torbaları ile rakibinden önce başarılı şekilde devirerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

9 MAYIS 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU İÇİN TIKLAYIN!!!
 

8 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım İngiltere’ye giderek Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City ile Nottingham Forest futbol maçını izleyecek. Maç sonunda ise Hull City oyuncuları ile akşam yemeği yiyecek. Daha sonra da şehrin en güzel gece kulübünde eğlenecek.

SURVIVOR 8 MAYIS ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak aradaki farkı açtı ve eşleşmeleri 5-1 önde tamamlandı. Üçüncü eşleşmeleri Ünlüler takımı aradaki farkı azaltsa da eşleşmeleri Gönüllüler takımı 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyunu uzatmadı ve eşleşmeleri 8-4 tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 8 MAYIS ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabı ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Gönüllüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı bütün oyunları kazarak eşleşmeleri 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyunu kadınlarda olduğu gibi uzatmadı ve eşleşmeleri 8-3 tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla ödül oyununda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

Survivor Ödül Oyunu 1. Günü Gönüllüler Takımı Kazandı.

9 MAYIS 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU İÇİN TIKLAYIN!!!

 

SURVIVOR 8 MAYIS MİNİ ÖDÜL OYUNU
Mini Ödül Oyunu, takımlar gecenin 2. oyununda karşı karşıya geldi. Hafızanın önemli olduğu oyunda takımlar kadın erkek karışık eşleşti. Toplam 16 kapalı sembolden ikişerli sembolü eşleştirerek 1 puan kazandı. Rakibindeen önce 4 puan alan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.

 

 

SURVIVOR 8 MAYIS MİNİ ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ
Mini Ödül Oyununu kazanan takım barbekü keyfi yaşadı. Ayrıca paintball oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdi.

SURVIVOR 8 MAYIS MİNİ ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Mini Ödül Oyununda hafızası daha iyi olan takım Ünlüler takıı oldu. Ünlüler takımı rakibine ezici bir üstünlük sağlayarak oyunu 5-2 kazandı ve ödülün sahibi oldu.

Survivor Mini Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

9 MAYIS 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU İÇİN TIKLAYIN!!!


 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı