Survivor 8 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 8 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 8 Şubat Ödül Oyununu ve Anlat Bakalımı Kim Kazandı

Survivor 8 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? 8 Şubat 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını, Final Etabını Kim Kazandı? Survivor 8 Şubat kim kazandı? Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Anlat Bakalım, 4 olan takım Anlat Bakalımı ve ödülü kazandı. Günün ilk oyunu olan anlat bakalımda yarışmacılar eğlenceli anlar yaşadı. Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar takım arkadaşına rakibinden daha fazla kelimeyi anlatarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte anlat bakalımda yaşananlar…

SURVIVOR 8 ŞUBAT ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ;
Anlat Bakalımı kazanan takım ekspresso ve tatlı yedi.

SURVIVOR 8 ŞUBAT ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?
8 Şubat Survivor günün ilk oyunu Anlat bakalım ile başladı. Anlat bakalım ilk oyunda, Ünlüler takımından Batuhan, Atakan 3, Gönüllüler takımından Yunus Emre, Berkan 2 kelime bildi. Ünlüler takımı genel skorda 1-0 öne geçti. İkinci oyunda Ünlüler takımından Barış, Furkan, Gönüllüler takımından Anıl, Ogeday mücadelesini Ünlüler takımı 6-4 kazanarak genel skorda durumu 2-0 yaptı. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Mert, Sema, Gönüllüler takımından Hikmet, Nisa mücadelesininde kazananı 6-5 ile Ünlüler takımı oldu. Mert ve Seda’nın sayısı ile genel skor 3-0 oldu. Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Bora, Adem, Gönüllüler takımından Evrim, Berna karşılaşması 3-3 bitti ve genel skorda durum değişmedi. Son oyunda Ünlüler takımından Merve, Elif, Gönüllüler takımından Yağmur, Sude’yi 5-4 ile geçerek genel skora durumu 4-0 yaptı. Genel skora 4-0 olan Anlat Bakalımı Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 8 Şubat Ödül Oyunu, Ünlüler ve Gönüllüler takımları Anlat Bakalım oyunundan sonra Ödül Oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar ödül oyununu kazanarak ödülü karşı takıma kaptırmamak için kıyasıya mücadele etti. Murat Ceylan oyun öncesi Ünlüler takımından Nagihan ve Furkan’ın sakatlıklarının sona erdiğini ve bugün oyunlarda oynayabileceğini açıkladı.

8 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununun ödülü su böreği ve baklava.

SURVIVOR 8 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler, üçerli takımlar halinde yarıştı. 2 yarışmacı devasa kürenin içindeki atış yapacak yarışmacıyı parkur sonuna kadar küreyi iterek getirdi. Parkur sonunda küre içindeki yarışmacı 2 adet topu haraketli sepete rakibinden önce basket atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

SURVIVOR 8 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
8 Şubat Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabıyla başladı. İlk eşleşmelerde Ünlüler kadın yarışmacıları ilk eşleşmelerde farkı açarak eşleşmeleri 4-1 önde tamamladı. Gönüllüler takımı aradaki farkı kapatarak durumu 4-4 yapsa da Ünlüler takımı tekrar farkı açarak ikinci eşleşmeleri 6-4 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde 2 sayı daha alan Ünlüler takımı kadınlar etabında durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 8 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
8 Şubat Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Ödül oyununda kadınlar etabını kaybeden Gönüllüler takımı erkekler etabına hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkın kapanmasına izin vermedi ve eşleşmeleri 8-4 tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 eşitlik olduğu için ödül oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 8 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
8 Şubat Ödül Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-2 kazandı. Ödül oyununun final etabına Ünlüler takımında Nagihan, Sema, Bora, Batuhan, Gönüllüler takımında Sude, Seda, Ardahan, Berkan çıktı. Final etabı Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Sude karşılaşması ile başladı. Karşılaşmayı Nagihan kazanarak Ünlüler final etabında 1-0 öne geçti. İkinci oyunda Ünlüler takımından Bora, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesini Berkan kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü oyunda Survivor’ın ikizleri Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. İkizler derbisini Sema kazanarak durumu 2-1 yaptı. Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Ardahan mücadelesini kazanan Ardahan kazanarak durumu 2-2 yaptı. Oyunda 2-2 olan skor sonucu ödül oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışına Ünlüler takımında Bora Gönüllüler takımında Ardahan çıktı. Bayrak yarışını Ardahan’ın aldığı sayı ile kazanan Gönüllüler takımı oldu. Final etabında 3-2 olan skor sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçerek oyunu ve ödülü kazandı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 19. bölümü 8 Şubat Salı akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Takımlar geceye Anlat Bakalım oyunu ile başladı. Anlat bakalım oyununu 4-0 Ünlüler takımı kazandı. Gecenin ikinci oyunu ise son sayıya kadar nefesleri kesti. Kadınlar etabını 8-5 Ünlüler takımı kazandı. Erkekler etabını ise 8-4 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Genel skorda 1-1 olan oyun final etabına kaldı. Final etabında başa baş geçen oyun bayrak yarışına kaldı. Final etabını bayrak yarışını kazanan Gönüllüler takımı oldu. 8 Şubat 2022 gecesi su böreği ve baklava ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

9 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı