Survivor 9 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor’da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 9 Mayıs 2022 Pazartesi, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu İngiltere ödülünün ikinci oyunu ile devam etti. Bu akşam da ödül oyununu Acun Ilıcalı sundu. Acun Ilıcalı ödül oyun öncesi dün oynanan ödül oyununun ilk etabını hakkında iki takımla sohbet etti.

SURVIVOR 9 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu; İngiltere ödüllü ödül oyununun 2. etabında karşı karşıya geldi. Dün akşam oynanan 1. etabı Gönüllüler takımı kazanarak 1-0 öne geçmişti. Bu akşam oynanan ödül oyunu 2. etabında kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 3 adet basket daha sonra da 2 adet halka atışını rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

9 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım İngiltere’ye giderek Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City ile Nottingham Forest futbol maçını izleyecek. Maç sonunda ise Hull City oyuncuları ile akşam yemeği yiyecek. Daha sonra da şehrin en güzel gece kulübünde eğlenecek.

 

SURVIVOR 9 MAYIS ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı bütün oyunları kazanarak öne geçti. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde de Ünlüler takımı çıktığı bütün oyunları kazanarak aradaki fark açtı ve eşleşmeleri 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 8 MAYIS ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1, ikinci eşleşmelerini de 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya kadar indirdi. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 beraberlikle tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Batuhan ve Adem’in aldığı sayılarla durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı durumu 2-0 öne geçti. Bu skorla ödül oyununda Ünlüler takımı durumu 1-1 yaptı. Ödül oyununda 1. günü Gönüllüler, 2. günü de Ünlüler takımı kazandığı için İngiltere ödülünü kazanan final etabında belirlendi.

Survivor Ödül Oyunu 2. Günü Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 5-4 kazandı. Final etabında 5 olan takım ödülün sahibi oldu. Final etabının ilk eşleşmelerinde eşitlik bozulmadı. Eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde de takımlar eşitliği bozamadı ve eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. Ödül oyununda kazananı bayrak yarışı belirledi. Bayrak yarışında Ünlüler takımından Adem, Sema, Gönüllüler takımından Berkan, Seda yarıştı. Bayrak yarışını Berkan'ın başarılı atışları ile Gönüllüler takımı kazanarak skoru 5-4 yaptı. Bu skorla 2 günün sonunda ödülü kazanarak İngiltere vizesi alan takım Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.


Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı