Survivor 9 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Şubat Ödül Oyunu

Survivor 9 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? 9 Şubat 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını, Final Etabını Kim Kazandı? Survivor 9 Şubat kim kazandı?

Survivor 9 Şubat Ödül Oyunu, Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ikinci ödül oyununu kazanarak ödülün sahibi olmak için kıran kırana yarıştı. Murat Ceylan oyun öncesi Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Evrim ve Atakan bugünkü oyunlarda sakat oldukları için oynayamayacağını açıkladı.

9 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununun ödülü Oreo Bisküvi ve sandviç.

SURVIVOR 9 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında, 2 demir bara, iki ucunda ağırlık olan ipi rakibinden önce atarak takımına 1 puan kazandırdı. Kadınlar etabını kazanan takım tadım hakkı kazandı. Survivor Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı. İşte 9 Şubat gecesi Survivor ödül oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 9 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
9 Şubat Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk seçmelerde Gönüllüler takımından Nisa dışarda kaldı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci ve üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı korudu. İkinci eşleşmeleri 5-3 üçüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Nisa’yı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Etap sonunda Ünlüler takımı ödül tadım hakkını da kazandı.

9 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ

 

SURVIVOR 9 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
9 Şubat Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül erkekler etabını başa baş mücadelelere sahne oldu. İlk eşleşmeler 4-4 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde durum 7-7 olduktan sonra son oyununda Ünlüler takımından Furkan’ın kaşı açılarak sakatlandı. Furkan kaşına dikiş atılması için hastaneye kaldırıldı. Daha sonra oyun kaldığı yerden devam etti. Ünlüler takımında sakatlanan arkadaşı yerine eşleşmelerde dışarda kalan Batuhan Gönüllüler takımından Ogeday’ın rakibi oldu. Karşılaşmayı Ogeday kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda eşitlik sonucu ödül oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 9 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
9 Şubat Ödül Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-2 kazandı. Ödül oyununun final etabına Ünlüler takımında Sema, Elif, Bora ve Adem, Gönüllüler takımında Sude, Nisa, Ogeday ve Berkan çıktı. Final etabı Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Sude karşılaşması ile başladı. Karşılaşmayı Sude kazanarak Gönüllüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci oyunda Ünlüler takımından Bora, Gönüllüler takımından Ogeday karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Bora kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını kazanan Sema oldu ve durumu 2-1 yaptı. Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesinin galibi Adem oldu ve durumu 3-1 yaptı. Final etabında 3-1 olan skor sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçerek oyunu ve ödülü kazandı. Survivor Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 20. bölümü 9 Şubat Çarşamba akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Gecesinde takımlar ödül oyunu ile başladı. Ödül oyununda kadınlar etabını 8-5 Ünlüler takımı kazandı. Başa baş geçen erkekler etabını ise 8-7 Gönüllüler takımı kazandı. Genel skorda 1-1 olan oyun final etabına kaldı. Final etabını da 3-1 kazanan Ünlüler takımı oldu. Ödül oyununu genel skora 2-1 kazanan Ünlüler takımı Oreo Bisküvi ve sandviç ödülünün sahibi oldu.

9 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı