Survivor Ödül Oyunu 15 Ocak 2022

Survivor Ödül Oyunu 15 Ocak 2022

Survivor 2022 All Star İlk Oyunu Kim Kazandı? İlk gün, ilk bölüm

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 15 Ocak 2022 Survivor İlk Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? Survivor 2022 All Star 1. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor 2022 All Star Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takım Kazandı!

Survivor 2022 All Star ilk bölümü ile 15 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:30'da başladı. Ödül Oyununu Kim Kazandı? İlk yapılan Ödül Oyunu alıştığımız üzere baraka için yapıldı. Baraka ödülünü kazanan takım Ünlüler oldu.


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Sezonun ilk oyununun ödülünü Acun Ilıcalı "Süprizlerin sezonunda bol süprizlere hazırlıklı olun" diyerek ödülü açıkladı. Sezonun ilk oyununu kazanan takım adalarında yaşayacakları barakanın yanı sıra halat, çekiç ve çivi kazanacak. Kaybeden takım ise adalarında battaniye dışında hiç bir şeyleri olmayacak.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2022 All Star 15 Ocak 2022 Cumartesi günü oynanan sezonun ilk oyunu Acun Ilıcalı’nın parkura havalı girişi ve yarışmacılarla yaptığı kısa sohbet sonrası başladı. Sezonun ilk oyununda yarışmacılar kıyasıya mücadeleler verdi. Oyunu 5 olan takımın kazanacağı sezonun ilk oyununda kadın yarışmacılar kadınlarla, erkek yarışmacılar ise erkek yarışmacılarla takım olarak oynadı. Ödül oyununda Acun Ilıcalı ve ekibinin oyun alanına giriş yaptıkları arabalardan seçtikleri arabayı 1 kişi kullanırken takımın geri kalanı arabayı iterek parkur sonunda yer alan işaretli alana park etmeye çalıştı. Arabayı rakibinden önce park eden takım 1 puan kazandı. Oyuna Gönüllüler takımı hızlı başlayarak durumu 2-0 yaptı. Ünlüler takımı toparlanarak skoru 2-2'ye getirdi. Başa baş geçen oyunda durum 4-4'e geldi ve sezonun ilk oyunu bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında 1 kadın 1 erkek yarışmacı yarıştı. Ünlüler takımında Sema ve Batuhan , Gönüllüler takımında ise Gizem ve Gökhan bayrak yarışında yarıştı. Sezonun ilk oyunu ve ödülünü bayrak yarışının kazananı Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı oyunu 5-4 kazandı. Ödül Oyununu Gönüllüler Takım Kazandı!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı