Survivor Ödül Oyunu 19 Ocak 2022

Survivor Ödül Oyunu 19 Ocak 2022

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2022 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 19 Ocak 2022 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? Survivor 5. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

Survivor 2022 All Star'da sezonun ilk ödül oyunu Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Her iki takım da ödül oyununu kazanıp, ödüle kavuşmak için parkurda yarıştı. Takımlar ödül oyununu kadınlar ve erkekler 2 etap olarak oynadı. Yarışmacılar parkurdaki engelleri başarılı şekilde bitiren yarışmacılar, parkur boyunca topladıkları puzzle parçalarını yardımcı yarışmacının çekeceği sepete koydu. Yardımcı yarışmacılar, sepete bağlı olan çarkı çevirerek içinde puzzle parçaları olan sepeti yarışacak olan yarışmacıya ulaştırdı. Puzzle parçalarını alan yarışmacılar, puzzle parçalarını düzgün şekilde yerleştirdikten sonra 2 adet halkayı rakibinden önce başarılı şekilde atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım Ülker Çizi ve balık avlayabilecekleri olta takımı, deniz maskesi, palet zıpkın kazanacak.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU - KADINLAR ETABI
Sezonun ilk ödül oyununun ilk etabı, kadınlar arasında oynandı. Yarışmacılar oyunu kazanarak ödülü alabilmek için parkurda kıyasıya mücadeleler çıkardı. Ödül oyununda ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde de kazanmaya devam eden Ünlüler kadın yarışmacıları bu eşleşmeleri de 5-1 önde geçti. Ünlüler takımı aradaki farkı açarak üçüncü eşleşmeleri de 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmeler ve son oyunda Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Seda'yı yenerek skoru 8-2 yaptı. Ödül oyununda kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Genel skorada Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU - ERKEKLER ETABI
Ödül oyununda ilk etabı kaybeden Gönüllüler erkek yarışmacıları, genel skoru eşitlemek için muhteşem performanslar sergiledi. Oyuna hızlı başlayan Gönüllü erkek yarışmacıları ilk eşleşmeleri 4-1 önde geçti. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı toparlanarak Gönüllüler takımını yakaladı. İkinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-4 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı erkekleri rakibine şans tanımadı. Son oyunda Gönüllüler takımından Berkan Ünlüler takımından Atakan'ı yenince erkekler etabını Gönüllü erkekler takımı 8-4'e kazandı. Ödül oyununda erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Genel skorda 1-1 eşitlik olunca oyun final etabına kaldı?

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? - FİNAL ETABI
Sezonun ilk ödül oyununun kazananı final etabında belli oldu. 3 olan takımın kazanacağı final etabında ilk sayıyı Ünlüler takımından Elif'i yenen Gönüllüler takımından Sude oldu. Gönüllüler takımı Berkan'ın Ünlüler takımından Batuhan'a karşı aldığı sayı ile durumu 2-0 yaptı. Son oyunda Gönüllüler takımından Seda, Ünlüler takımından Nagihan'ı yenerek durumu 3-0 yaptı. Final etabını Gönüllüler Takımı 3-0 Kazandı. Genel skoru 2-1 yapan Gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu. Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı