Survivor Ödül Oyunu 6 Mart

Survivor Ödül Oyunu 6 Mart

Survivor 6 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 6 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı? 6 Mart 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Ödül Ne?


Survivor 6 Mart Ödül Oyunu, takımlar bireysel oynadıkları birleşme partisi dokunulmazlık oyunları sonrası ödül oyununda karşı karşıya geldi. İki takımda ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 6 MART ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler, parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 3 adet başket atışını rakibinden önce başarılı yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar...

6 MART SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununda ödül poğaça, havuçlu kek ve çay.

 

SURVIVOR 6 MART ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
6 Mart Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmeleri başa baş geçti. Takımlar ilk eşleşmelerde birbirine üstünlük sağlayamadı ve eşleşmeleri 3-3 berabere tamamladı. İkinci eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı ve eşleşmeler 6-6 geçildi. Üçüncü ve son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Evrim ve Sude’nin aldığı sayılarla kadınlar etabında durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 6 MART ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
6 Mart Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Ödül oyununda erkekler etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Genel skorda 2-0 olan oyunu ve ödülü Gönüllüler takımı kazandı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 39. bölümü 6 Mart Pazar akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Ödül oyununda kadınlar etabını 8-6’lık, erkekler etabını da 8-4’lük skorla Gönüllüler takımı kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı poğaça, havuçlu kek ve çay ödülünün sahibi oldu. Oyunda erkekler etabı oynanırken Ünlüler takımında Bora ve Adem arasında tartışma çıktı. Sinirlerin gerildiği anlarda 2 yarışmacıyı sakinleştirmek kolay olmadı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı