Survivor Ödül Oyunu 7 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 7 Nisan

Survivor Ödül Oyununu ve Bil Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 7 Nisan 2022, Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Bil Bakalımı kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor 2022 All Star’da gecenin ilk oyunu olan Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Ardahan’ın adaya veda edişi hakkında takımlarla sohbet etti. Takımlar ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 7 NİSAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler karışık şekilde beşerli takımlar halinde yarıştı. 1 kılavuz, 4 yönlendirici olmak üzere beşerli takımlar halinde oynanan oyunda, kılavuz yarışmacı takım arkadaşlarına dev labirent içindeki topu çıkış noktasına ulaştırabilmek için komutlar verdi. Topu rakiplerinden önce labirentten çıkaran takım 1 puan kazandı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

7 NİSAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu ödülü peynirli Karadeniz pidesi.

SURVIVOR 7 NİSAN ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?
Ödül oyununa Gönüllüler takım çok iyi başladı. 10 olan takımın kazanacağı oyunda Gönüllüler takımı 5-0 öne geçti. Oyunda hız kesmeyen ve rakibinden daha iyi koordine olan Gönüllüler takım ilk eşleşmeleri 8-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı Merve ve Batuhan ile 2 sayı alsa da yeterli olmadı. Gönüllüler takımı oyunu 10-2 kazandı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

 

SURVIVOR 7 NİSAN BİL BAKALIM ve ANLAT BAKALIM

Gecenin ikinci oyununda takımlar Bil Bakalım ve Anlat Bakalım ile karşı karşıya geldi. Bil Bakalım oyununda 10 olan takım genel skorda 1 puan kazandı. Anlat Bakalım oyununda ise 5 olan takım genel skorda 1 puan kazandı. Eğer genel skorda eşitlik olursa takımlar Salla bakalım oyununda Murat Ceylan’ın kısa süre için gösterdiği objelerle ilgili sorduğu soruları bilmeye çalıştı. Takımlar bil bakalım ve anlat bakalımda eğlenceli dakikalar yaşadı. İşte anlat bakalımda yaşananlar…

SURVIVOR 7 NİSAN BİL BAKALIM VE ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ;
Anlat Bakalım ödülü Nescafe 2si 1 arada ve üzümlü kek.

SURVIVOR 7 NİSAN BİL BAKALIM KİM KAZANDI?
Bil Bakalım Oyununu Gönüllüler Takımı 10-8 kazandı. Bil Bakalım oyununu takımlar kadınlar ve erkekler karışık oynadı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 6-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı kapattı. Eşleşmeleri Gönüllüler takımı 9-7 önde tamamladı. Son eşleşmeleri Gönüllüler takımı 10-8 önde tamamladı. 10-8 biten Bil Bakalım sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 7 NİSAN ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?
Anlat Bakalım Oyununu Ünlüler Takımı 5-1 kazandı. Anlat bakalımda Ünlüler takımı rakibine şans tanımadı ve oyunu ilk eşleşmelerde 5-1 bitirdi. 5-1 biten Anlat bakalım sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 olan oyunun kazananı salla bakalım oyunu bile belli oldu. Salla bakalım oyununda 2 olan takım etabı kazanarak ödülün sahibi oldu. Murat Ceylan ilk sorusunda kavanoz içindeki çilek sayısını sordu. Doğru cevabı veren Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. İkinci soruda ise paket içindeki üzüm sayısını bilen Ünlüler takımı oldu ve durumu 1-1 yaptı. Son soruda ise gösterdiği Hindistan cevizinin ağırlığını sordu. Soruyu doğru cevaplayan Ünlüler takımı genel skorda 2-1 öne geçerek ödülün sahibi oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı