Survivor 1 Şubat Neler Yaşandı

Survivor 1 Şubat Neler Yaşandı

Survivor 1 Şubat Ödül Oyunu ve Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor 1 Şubat Ödül Oyununu hangi takım, kim kazandı? Dün gece Anlat Bakalım oyununda neler yaşandı? Survivor’da ödülü kim kazandı?


Survivor 1 Şubat, 14. bölümde Ödül Oyunu ve Anlat Bakalım ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları yiyecek ödülünü kazanmak için canla başla yarıştı. İşte dün gece yaşananlar…

SURVIVOR 1 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Gecenin ilk oyunu olan ödül oyunu ödülü peynirli, domatesli sandviç oldu. Survivor All Star yarışmacıları ödül oyununda gülle atma oyunu oynadı. Kadınlar ve erkekler etabı şeklinde oynanan ödül oyununda kadınlar kadın yarışmacılarla, erkekler erkek yarışmacılarla yarıştı. Gülle atma oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar ikişer gülle atışı yaptı. 3 kg ağırlığındaki gülleyi en uzağa atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Kadınlar müsabakasını 8-5 skorla Ünlüler takımı kazandı. Erkekler mücadelesini ise Gönüllüler takımı 8-5 kazandı. Erkekler mücadelesinde Hikmet yaptığı atışlarla ve arkadaşlarına verdiği taktiklerle öne çıkan yarışmacı oldu. Final etabına kalan ödül oyununu final etabını 3-1 kazanan Gönüllüler takımı oldu. 1 Şubat Survivor Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVIVOR 1 ŞUBAT ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?
Survivor’da gecenin ikinci oyunu Anlat Bakalım oldu. Eğlenceli anlara sahne olan Anlat Bakalım’da 5 olan takım Anlat Bakalımı ve ödülü kazandı. Anlat Bakalım’da kazanan takım çikolatalı gofretin sahibi oldu. Çekişmeli geçen Anlat Bakalımda, bir Ünlüler takımı bir Gönüllüler takımı öne geçti. Oyunda durum 4-4’e gelince takımlar en iyi yarışmacılarını son sayı için çıkardı. Ünlüler takımında Atakan ve Batuhan en iyilere çıktı. Gönüllüler takımında ise günün en iyi performansını gerçekleştirerek 4 kelimeyi bilen Yunus Emre ve Gökhan en iyilerde yarıştı. Son oyunda Yunus Emre ve Gökhan ikilisi hiçbir kelimeyi bilemedi. Bu avantajı iyi değerlendiren Batuhan ve Atakan 1 kelime bilerek Anlat Bakalım oyununu ve ödülü Ünlüler takımına getirdi. 1 Şubat Survivor Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı kazandı.

1 Şubat Survivor Ödül Oyunu ayrıntılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
https://www.kimkazandi.com/survivor-2022-all-star/odul-oyunu/survivor-1-subat-odul-oyununu-kim-kazandi

Survivor 2 Şubat Ödül Oyunu Fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz...
https://www.youtube.com/watch?v=aPM5DduS_dQ

Survivor 2022 All Star ile ilgili tüm videolara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
https://www.youtube.com/c/survivorturkiye/videos

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı