Survivor 2 Şubat Neler Yaşandı

Survivor 2 Şubat Neler Yaşandı

Survivor 2 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı, Kim Elendi?

Survivor 2 Şubat Ödül Oyununu hangi takım, kim kazandı? Dün gece Kim elendi? Ada konseyinde neler yaşandı? Survivor’da ödülü kim kazandı? Survivor’dan kim gitti?


Survivor 2 Şubat, 15. bölüm Ödül Oyunu ve Eleme Konseyi ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları ızgara tavuk baget ödülünü kazanmak için kıran kırana mücadeleler sergiledi. İşte dün gece yaşananlar…

SURVIVOR 2 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Ödül oyununda ödül kızarmış tavuk baget oldu. Survivor All Star yarışmacıları ödül oyununda sezonun ilginç oyunlarından birisinde kıyasıya mücadeleler verdi. Ünlüler ve Gönüllüler ikişerli takımlar halinde yarıştı. Atış yapacak olan yarışmacı havuz sonunda yer alan sandala koşarak bindi. Havuz başında yer alan dev çark içindeki yardımcı yarışmacı, bir hamster gibi çark içinde koşarak sandalı çekti. Sandalla havuzu bir uçtan bir uca kat eden yarışmacı, sandaldan inerek balık kılçığı şeklindeki yap bozu tamamladı. Finalde masa üstünden disk atışları yaparak 4 adet silindiri rakibinden önce düşürüp takımına 1 puan kazandırdı. Kadınlar mücadelesini 8-5, erkekler mücadelesini ise 8-3 Ünlüler takımı kazandı. Günün en ilginç mücadelesi ise Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Anıl arasında yaşandı. Anıl atışlara geldiğinde, Ünlüler takımında yardımcı yarışmacı olan Parviz’in hatasından dolayı Adem hala havuzda sandal üzerindeydi. Adem atış noktasına geldiğinde Anıl’ın son 1 atışı kalmıştı. Adem tüm silindirlerini Anıl’dan önce düşürerek sayısını aldı. Kadınlar ve erkekler etabını kazanan Ünlüler takımı ödül oyununun ve ızgara tavuk baget ödülünün sahibi oldu. 2 Şubat Survivor Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVIVOR 2 ŞUBAT KİM ELENDİ?
Survivor'da üçüncü eleme gecesinde, haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Barış'ı ve Birsen’i eleme adayı olarak sürgün adasına göndermişti. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kaybederek Evrim'i üçüncü eleme adayı olarak potaya göndermişti. Son adayı ise haftayı 2 dokunulmazlık oyunu kaybettiği için Ünlüler takımının performans birincisi olan Batuhan belirledi. Batuhan dördüncü ve son eleme adayı olarak Mert'i eleme potasına göndermişti.

2 Şubat gecesi Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak yarışmacılara performans sıralamaları ve sürgün kampı ile ilgili yapılan değişiklikler hakkında bilgiler verdi. Daha sonra gecenin sürprizini açıkladı. Yaptığı açıklamada bu hafta herhangi bir elemenin gerçekleşmeyeceğini söyledi. Sebebini "Aycan bugün itibariyle artık Survivor'da yok. Her zaman söyledim çok zor şartlar olacak diye, şartlar gelmiş geçmiş en zor şartlar. Aycan'dan da bu kadar erken havlu atmasını hiçbirimiz bekleniyorduk... Aycan devam edemediği için bu akşam eleme olmayacak." diyerek açıkladı. Ancak, bu hafta eleme adayı olan yarışmacıların, haftaya da eleme potasında olacağını ve önümüzdeki hafta dokunulmazlıkları kaybeden takımlardan da 4 yeni eleme adayının belirleneceğini söyledi. Bu açıklamaya göre önümüzdeki hafta eleme toplam 8 yarışmacı arasında olacak. Bu hafta potada olan yarışmacılar için zaten SMS oylaması yapıldığı için, yeniden bu yarışmacılar SMS oylamasına çıkmayacak. Bu Hafta Eleme Gerçekleşmedi.

2 Şubat Survivor Ödül Oyunu ayrıntılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
https://www.kimkazandi.com/survivor-2022-all-star/odul-oyunu/survivor-2-subat-odul-oyununu-kim-kazandi

Survivor 2022 All Star ile ilgili tüm videolara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
https://www.youtube.com/c/survivorturkiye/videos

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı