Survivor 27 Mart Birleşme Partisi

Survivor 27 Mart Birleşme Partisi

Survivor Birleşme Partisi Özel Anlat Bakalımı ve Futbol Maçını Kim Kazandı?

Survivor All Star 2022 Birleşme Partisi 27 Mart, Survivor 2022 Anlat Bakalım ve Birleşme Partisi Futbol Maçını Kim Kazandı?


Survivor 27 Mart Pazar akşamı birleşme partisi Anlat Bakalım ile başladı. Birleşme partisi Anlat Bakalımda birçok ünlü isim Survivor All Star yarışmacılarına eşlik etti. Yarışmacılar anlat bakalımda eğlenceli anlar yaşadı. Survivor Birleşme Partisi Özel Anlat Bakalımı Ünlüler takımı kazandı. İşte birleşme partisinde yaşananlar…

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ ÖZEL ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NE?
Anlat Bakalım ödülü Algida Dondurma.

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ ANLAT BAKALIM ÖZELİ KİM KAZANDI?
Anlat bakalımın açılışını Sude ve Tarık Mengüç ikilisi yaptı. Tarık Mengüç ve Sude 6 kelime bildi. Daha sonra yarışan Merve Oflaz – Barış ve Nihat Altınkaya - Atakan ikilileri de 6 kelime bildi. Tuğba Özay – Berkan ikilisi 9 kelime, Sabriye ve Hikmet ikilisi de 7 kelime bildi. Nisa’ya eşlik eden Almeda ve Nisa ise 4 kelime bildi. Yunus Günçe ve Yağmur, Hilmi Cem ve Adem ikilisi onar kelime bildi. Mustafa Topaloğlu, Yasin ikilisi ve Batuhan, Öykü Çelik ikilisi ise 8 kelime bildi.  Parviz ve Parviz’e eşlik eden Murat Özarı 7 kelime bildi. Turabi Çamkıran ve Nagihan ikilisi ise 8 kelime bildi. Doğukan Manço ile ikili olan Ogeday 10 kelime bildi. Anıl’ın eşi ise Seda Aktuğlu oldu. İkili toplam 12 kelime bildi. Evrim ile Cemal Can  ikilisi 8 kelime bildi. Sema, Yılmaz Morgülle eş oldu. İkili 6 kelime bilebildi. Gökhan ise İsmail Baki ile eşleşti. İkili toplam 11 kelime bildi. Dora ile eşleşen Dora ikilisi ise 10 kelime bildi. Sonraki ikililer ise Gizem ve Poyraz oldu. İkili 13 kelime bildi. Ardahan ise Çılgın Sedat ile eşleşti. İkili 11 kelime bildi. Seda ise Aydın Gülşen ile eşleşti oldu. Bu ikili ise 10 kelime bildi. Son ikili ise Merve Aydın ve Sahra oldu. İkili gecenin en yüksek skorunu yaparak toplam 15 kelime bildi. Merve Aydın ve Sahra’nın yaptığı 15 kelime ile Anlat Bakalım Özelin ödülünü Ünlüler takımı kazandı. Survivor Birleşme Partisi Özel Anlat Bakalımı Ünlüler takımı kazandı.

Gecenin ikinci oyunu bir Survivor klasiği olan Birleşme Partisi Futbol Maçı oldu. Acun Medya takımında bu sezon sahada Sergen Yalçın da yer aldı. Acun Ilıcalı bu transferle Survivor 2022 All Star takımına gözdağı vermiş oldu. Survivor Birleşme Partisi Futbol Maçını Acun Medya kazandı. İşte futbol maçında yaşananlar…

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ FUTBOL MAÇINDA ÖDÜL NE?
Survivor 27 Mart Birleşme Partisi Futbol Maçında her iki takım Algida Dondurma kazandı. Ayrıca kazanan takım 2.000 TL değerinde Algida Store hediye çekinin sahibi oldu.

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?
Karşılaşmanın ilk golünü Acun Medya takımından Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan attı. Acun Medya’yı 2-0 öne geçiren gol ise Sergen Yalçın’dan geldi. Survivor All Star Hikmet’in asisti ve Anıl’ın golü ile durumu 2-1 yaptı. İlk yarının son dakikalarında Survivor All Star Ardahan’ın golü ile eşitliği yakaladı. İlk yarı 2-2 berabere tamamlandı.

İkinci yarıya Acun Medya Murat Ceylan’ın golü ile başladı ve Acun Medya 3-2 öne geçti. Murat Ceylan kendisinin ikinci Acun Medya’nın 4. golünü atarak durumu 4-2’ye getirdi. Acun Medya’nın 5. golünü Sergen Yalçın’ın asisti ile atan Acun Ilıcalı oldu. Acun Medya skoru 5-2’ye getirdi. Acun Medya oyuna ağırlığını iyice koydu. İrem Kanan 6. golü atarak durumu 6-2 yaptı. Bu skorla biten karşılaşma sonucu Acun Medya Birleşme Partisi Futbol Maçlarında yenilmezlik serisini devam ettirdi. Survivor Birleşme Partisi Futbol Maçını Acun Medya kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı