Survivor 6 Şubat Neler Yaşandı

Survivor 6 Şubat Neler Yaşandı

Survivor 6 Şubat Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı, Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 6 Şubat Dokunulmazlık Oyununu hangi takım, kim kazandı? Dün gece kimin adı yazıldı? Ada konseyinde neler yaşandı? Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da sürgün adasına kim gitti?


Survivor 6 Şubat, 17. bölüm Dokunulmazlık Oyunu ve Eleme Ada Konseyi ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme konseyinde bir isim yazmamak için kıyasıya mücadeleler sergiledi. İşte dün gece yaşananlar…

SURVIVOR 6 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda takımlar dokunulmazlığı kazanmak için kıran kırana mücadeleler verdi. Survivor All Star yarışmacıları sezonun en uzun parkurlarından biri olan parkuru tamamladıktan sonra final atışlarında kum torbaları ile küplerin üzerinde duran sembolleri küpleri devirmeden rakibinden önce düşürüp takımına 1 puan kazandırdı. Kadınlar ve erkekler mücadelelerinde rakibine şans tanımayan Gönüllüler takımı, her iki etabıda 8-3 kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlığını kazandı. Dokunulmazlık oyununun erkekler etabında Gönüllüler takımına dün katılan Atakan düşerek sakatlandı. Omuzu çıkan Atakan hastaneye kaldırıldı. Murat Ceylan,oyun sonunda bu sezon ilk defa 2 oyun kazanan Berna’ya dokunulmazlık sembolünü verdi. 6 Şubat Survivor Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVIVOR 6 ŞUBAT ADA KONSEYİ?
Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımını açık oylama sonucu Furkan’ı haftanın ilk eleme adayı olarak potaya ve sürgün kampına göndermişti. Dün gece oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu dün yedeklerden Ünlüler takımına katılan Bora 5 oy alarak haftanın ikinci eleme adayı oldu. Bora Furkan’dan sonra sürgün adasına gitti. Haftanın ikinci eleme adayı Bora oldu.

Survivor 6 Şubat 2022 Dokunulmazlık Oyunu - Ayrıntılar
6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor 6 Şubat 2022 Ada Konseyi - Ayrıntılar
6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSE

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı