Survivor 7 Şubat

Survivor 7 Şubat

Survivor 7 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı, Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 7 Şubat Dokunulmazlık Oyununu hangi takım, kim kazandı? Dün gece kimin adı yazıldı? Ada konseyinde neler yaşandı? Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da sürgün adasına kim gitti?


Survivor 7 Şubat, 18. bölümde haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da 7 Şubat gecesi dokunulmazlık oyunundan hemen sonra ise Eleme Ada Konseyi ile ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları zorlu deniz parkurunda oynanan dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadeleler sergiledi. Eleme konseyinde ise dokunulmazlık oyununu kaybeden takım bir isim yazdı. İşte dün gece yaşananlar…

SURVIVOR 7 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda takımlar dokunulmazlığı kazanmak için insan üstü mücadeleler verdi. Survivor All Star yarışmacıları uzun deniz parkurunu tamamladıktan sonra final atışlarında 2 adet çubuğu atarak rakibinden önce düzeneğe yerleştiren yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Çekişmeli anlara sahne olan kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-5 kazandı. Erkekler etabında ise Ünlüler rüzgarı esti. Ünlüler takımı erkekler etabını 8-4 kazandı ve oyun final etabına kaldı. Final etabında Gönüllüler takımından Seda, Nisa ve Berkan çıktıkları oyunları kazandı. Ünlüler takımının tek sayısını Ogeday’a karşı Adem aldı. Final etabını Gönüllüler takımı 3-1 kazanarak genel skorda durumu 2-1 yaptı. Bu skorla Gönüllüler takımı haftanın üçüncü ve son dokunulmazlığını da kazanmış oldu. 7 Şubat Survivor dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVIVOR 7 ŞUBAT ADA KONSEYİ?
Survivor'da Ada Konseyinde haftanın son eleme adayları belli oldu. Bu hafta oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler takımı ilk iki dokunulmazlık oyunu sonrası Furkan ve Bora’yı eleme adayı olarak potaya ve sürgün kampına göndermişti. Dün gece oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu yedeklerden Ünlüler takımına katılan Gizem 6 oy alarak haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Ünlüler takımının performans birincisi olan isim Elif haftanın son eleme adayı olarak Sercan’ın ismini söyledi. Böylece Bora ve Furkan sürgün kampından geri dönerken, Gizem ve Sercan sürgün adasına gitti. Haftanın son eleme adayları Gizem ve Sercan oldu.

Survivor 7 Şubat 2022 Dokunulmazlık Oyunu - Ayrıntılar
7 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor 7 Şubat 2022 Ada Konseyi - Ayrıntılar
7 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı