Survivor Adem Kılıçcı

Survivor Adem Kılıçcı

Survivor Adem Kılıçcı Kimdir?

Survivor Adem Kılıçcı Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor All Star yarışmacısı Adem Kılıçcı hakkında bilmek istedikleriniz…Survivor’ın şampiyon yarışmacılarından olan Adem Kılıçcı Survivor All Star 2022 Ünlüler takımında yarışacak. Adem Kılıçcı, 2017 ve 2018 yıllarında Survivor’da finale kaldı. Survivor 2017’de şampiyonluğu az farkla kaçıran Adem Kılıçcı Survivor 2018’de şampiyon olma başarısı gösterdi.

Survivor All Star 2022 Ünlüler kadrosunda yer alan Adem Kılıçcı Survivor 2017'de Ogeday Girişken ile finale kaldı. Finalde Ogeday Girişken şampiyon olurken Adem Kılıçcı ikinci oldu.  Survivor 2018'de bir kez daha finale kalan Adem Kılıçcı, finalde Nagihan Karadere’yi geride bırakarak şampiyon olmayı başardı.

Survivor Adem Kılıçcı Kimdir?
Survivor Adem Kılıçcı, 5 Mart 1986 yılında Ağrı'da doğdu (Balık Burcu). Survivor Adem, çocukluk yaşlarından bu yana boks ile ilgileniyor. 2 kız 2 erkek kardeşi olan Adem Kılıçcı baba tarafından Kafkas Türkü. Anne tarafı ise Erzumlu.
Survivor Adem 1.85 cm ve 75 kilo ağırlığında. 21 yaşına kadar Ağrı'da yaşayan, daha sonra İstanbul'a yerleşen Adem Kılıçcı, çocukluk yıllarında harçlığını çıkarmak için su ve limonata satmıştır. Survivor Adem, ilk, orta ve lise öğrenimini Ağrı’da tamamladıktan sonra Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nden mezun oldu. İstanbul'a yerleştikten sonra Fenerbahçe Spor Kulübünde boks yapmıştır.
Adem Kılıçcı uzun bir süredir Maltepe ve Dragos’da şubeleri olan Sportial isimli spor salonunu işletmektedir.
Adem Kılıçcı’nın medeni durumunu merak edilenler için; kendisi şu an için bekardır.

 

Survivor Adem Kılıçcı: Kariyeri ve Başarıları
Milli boks takımında ülkemizi temsil eden Survivor Adem Kılıçcı çocukluk yıllarından bu yana boks ile uğraşmaktadır. 2004 yılında Antalya'da düzenlenen Dünya Boks Şampiyonasında gümüş madalya kazanan Adem Kılıçcı olimpiyatlarda da milli formayı terletmiştir. Survivor’da yarışmacı olduktan sonra Bizim Semtin Çocukları filminde rol almıştır.
Kronolojik olarak;
2004 Dünya Boks Şampiyonası (Gümüş madalya)
2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası (Bronz madalya)
2008 Yaz Olimpiyatları (Derecesi yok)
2009 Akdeniz Oyunları (Gümüş madalya)
2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası (Gümüş madalya)
2012 Londra Olimpiyatları (Derecesi yok)
2013 Akdeniz Oyunları (Altın madalya)
2017 Survivor Finalisti (2.lik)
2018 Survivor All Star Şampiyonu

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı