Survivor Anıl Berk Baki

Survivor Anıl Berk Baki

Survivor Anıl Berk Baki Kimdir?

Survivor Anıl Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor Anıl hakkında bilmek istedikleriniz…Anıl Berk Baki daha önce 2018 yılında Survivor’a katılmış ve Gönüllüler takımı için yarışmıştı. Bu sene Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alan Anıl bir kez daha Gönüllüler takımı için ter dökecek. Survivor’a ilk katıldığı sezon hırsı ve atletik yapısıyla Survivor seyircileri tarafından büyük beğeni kazanmıştı.

Survivor Anıl Berk Baki Kimdir?
Survivor Anıl 27 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Trabzonlu olan Survivor Anıl Terazi burcu. Survivor Anıl Galatasaray Lisesi’nde yatılı olarak okudu. 2011 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümünde burslu olarak okudu.  2016 yılında mezun oldu. Bekar olan Survivor Anıl 180 cm boyunda ve 84 kilo ağırlığındadır. Survivor Anıl halen Crossfit antrenörlüğü yapmaktadır.

 

Survivor Anıl Berk Baki: Kariyeri ve Başarıları;
Survivor Anıl Galatasaray Lisesi’nde yatılı olarak okuduğu dönemde yelken milli takımında yer aldı. Atletizmde 400 metrede İstanbul ikinciliği ve voleybolda da 2 yıl ilçe şampiyonluğu kazandı. Üniversite yıllarında Amerikan futboluna başladı ve Türkiye şampiyonluğu yaşadı. Aynı zamanda yelken sporunda olimpik sınıftan profesyonel yat ve performans yarışçılığına geçiş yaptı. 2 sene Yeditepe Üniversitesi’nin yelken takım kaptanlığını yaptı. Yeditepe Üniversitesinin yelken takım kaptanlığı yaptığı dönemde Türkiye şampiyonu ve Fransa'da düzenlenen Üniversiteler arası yarışta ikinci oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı