Survivor Barış Murat Yağcı

Survivor Barış Murat Yağcı

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir?

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, hangi film ve dizilerde oynamıştır, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor All Star yarışmacısı Barış Murat Yağcı hakkında bilmek istedikleriniz…


2020 yılında Survivor Ünlüler takımında yer alan Barış Murat Yağcı adada yaşadığı olaylarla ve takım değişiklikleri ile adından çok söz ettirmişti. Survivor Barış 2020 yılında final koltuğuna Cemal Can ile beraber oturmuş ancak şampiyonluğu Cemal Can'a kaptırmıştı. Survivor Barış 2020 senesinde parmaklarının ucundan kaçırdığı şampiyonlu bu sene Survivor All Star'da kazanma iddiası ile yarışacak.

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir?
Survivor Barış Murat Yağcı 21 Ocak 1991 yılında İzmir’de doğdu ve Oğlak burcu Survivor Barış 1,92 cm boyunda ve 88 kilo ağırlığındadır. Ünlü oyuncu Birce Akalay’ın kuzeni olan Survivor Barış, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Spor yönetimi bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Efes Pilsen Spor Kulübü'nde profesyonel olarak basketbol oynayan Survivor Barış, sakatlandıktan sonra spor hayatını sonlandırdı ve bir dönem modellik yaptı.

Survivor Barış Murat Yağcı: Kariyeri ve Başarıları
Survivor All Star 2022’de Ünlüler takımında yarışacak olan Survivor Barış Murat Yağcı Best Model of Turkey’de “Best Fotomodel” seçildikten sonra 2014 yılında “Kocamın Ailesi” adlı dizide Akın karakteri ile oyunculuk hayatına başladı. 2014 yılında yayımlanan “Figüran” adlı filmde rol aldı. 2015 yılında yayımlanan “Kiralık Aşk” adlı dizide “Eymen” karakterini, 2017 yılında yayımlanan “Şevkat Yerimdar” adlı dizide ise “Bora” karakterine can verdi. 2018 yılında yayımlanan “Sosyetik Gelin” adlı televizyon filminde Demir karakterini canlandırdı. 2020 yılında katıldığı Survivor’da Cemal Can ile finale kaldı ve ikinci oldu.

Bunları Kaçırma

Galeri


Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı