Survivor Berkan Karabulut

Survivor Berkan Karabulut

Survivor Berkan Karabulut Kimdir?

Survivor Berkan Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor Berkan hakkında bilmek istedikleriniz…

Survivor Berkan Karabulut 2020 yılında yedeklerden katıldığı Survivor’da performansı ile adından söz ettirmiş ve sezonu dördüncü olarak tamamlamıştı. Sevenleri tarafından Tranquilo olarak bilinen Survivor Berkan Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı için yarışacak.

Survivor Berkan Karabulut Kimdir?
Survivor Berkan 23 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üç çocuklu Yugoslav bir ailenin en küçük çocuğudur. En iyi basketbol takımlarının olduğu okullara gitmek için çok sık okul değiştirmiştir. İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almış, 2 yıl A Takımlar seviyesinde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde okumaya başlamış ve 2015 yılında mezun olmuştur. 190 cm boyunda olan Survivor Berkan Başak burcu.

Survivor Berkan Karabulut: Kariyeri ve Başarıları;
Survivor Berkan 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da spor eğitmenliği yaptıktan sonra İstanbul Kuruçeşme’de bir tanıdığı ile ortak olarak spor stüdyosu açtı. 2015 Aralık ayında açtığı tarihten bu zamana kendi spor stüdyosunu çalıştırıyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı