Survivor Berna Keklikler

Survivor Berna Keklikler

Survivor Berna Keklikler Kimdir?

Survivor Berna Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor Berna hakkında bilmek istedikleriniz…
 

Survivor Berna Keklikler 2017 yılında katıldığı Survivor’da Gönüllüler takımı için yarışmış ve 102 gün adada kalmıştı. Almanya’da düzenlenen “Miss Turkuaz Germany” adlı güzellik yarışmasında birincilik aldı. Berna Keklikler, Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı için yarışacak.

Survivor Berna Keklikler Kimdir?
Survivor Berna 25 Şubat 1989 yılında Almanya’nın Gelsenkirchen şehrinde dünyaya geldi. Balık burcu olan Survivor Berna’nın 1 kız 1 erkek kardeşi vardır. Anne ve babası halen Almanya’da yaşayan Survivor Berna, 2014 yılından beri oyuncu ve model olan kız kardeşi Berrin Keklikler ile İstanbul’da yaşıyor. 176 cm boyunda 61 kilo ağırlığındadır. Survivor Berna liseden mezun olduktan sonra ekonomi eğitimi aldı. Günümüzde oyunculuk eğitimi alan Survivor Berna oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır.

Survivor Berna Keklikler: Kariyeri ve Başarıları;
Survivor Berna 2011 yılında Almanya’da katıldığı “Miss Turkuaz Germany” adlı güzellik yarışmasında birincilik aldı. 2016 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasında birinci olarak Survivor’a katılma hakkı kazandı. 2017 yılında katıldığı Survivor’da 102 gün adada kaldı. 2017 yılında Survivor yarışmasından elendikten sonra Fox TV’de yayınlanan “Stil Avcıları” adlı moda yarışmasına katıldı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı