Survivor Evrim Keklik

Survivor Evrim Keklik

Survivor Evrim Keklik Kimdir?

Survivor Evrim Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor Evrim hakkında bilmek istedikleriniz…
 

Survivor Evrim Keklik 2020 yılında katıldığı Survivor’da Gönüllüler takımı için yarışmıştı. Survivor Evrim Survivor’a ilk katıldığı yıl sezon başında yayınlanan “Önce beni bu adaya 1 gün için getirseydiniz, deneme yapsaydınız, yemin ederim gelmezdim. Çay kahve içmek istiyorum, bana lütfen insan gibi bir çay verebilir misiniz?” sözleriyle ağladığı videosu ile gönüllere taht kurmuştu. Survivor 2020’de adada 134 gün kalarak yarışmayı 8. sırada tamamlamıştı. Evrim Keklik, Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı için yarışacak.

Survivor Evrim Keklik Kimdir?
Survivor Evrim 14 Mart 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Balık burcu olan Survivor Evrim baba tarafından aslen Çankırılıdır. Survivor Evrim Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bir dönem Uçankuş TV’de yorumculuk yapmıştır. Şu an yüzme antrenörlüğü yapan Survivor Evrim, sualtı hokeyiyle ilgilenmektedir. Bekar olan Survivor Evrim 167 cm boyunda 59 kilo ağırlığındadır.

Survivor Evrim Keklik: Kariyeri ve Başarıları;
Survivor Evrim, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe SK’da voleybola başladı. 10 yıl süre ile aralıksız voleybol oynayan Survivor Evrim Galatasaray’a transfer oldu. 1 yıl Galatasaray’da voleybol oynayan Survivor Evrim 2010 - 2011 sezonunda Ereğli Belediyespor voleybol takımına transfer olmuş ancak omuzunda yaşadığı sakatlık nedeniyle voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı