Survivor Gizem Kerimoğlu

Survivor Gizem Kerimoğlu

Survivor Gizem Kerimoğlu Kimdir?

Survivor Gizem Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor Gizem hakkında bilmek istedikleriniz…
 

Survivor Gizem Kerimoğlu daha önce 2016 yılında Survivor’da Gönüllüler takımı için yarışmıştı. Survivor 2016’da 108 gün adada kalarak 10. sırada elenen isim olmuştu. Survivor Gizem, Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımında yarışacak.

Survivor Gizem Kerimoğlu Kimdir?
Survivor Gizem 30 Ekim 1988 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Bulgar göçmeni olan ailesinin en büyük çocuğudur. Bir erkek kardeşi bulunmaktadır. 2005 yılında İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı. Üniversite yıllarında İngilizce eğitimi almak için bir yıl Londra’da yaşadı. Survivor Gizem 2013 yılında profesyonel spor hayatını sonlandırarak oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Diyalog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri aldı. Survivor Gizem, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerine oyuncu arkadaşı Umut Kırcalı sayesinde başladı. 2015 yılında Deniz Erdem’den tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. Aynı yıl Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı. Survivor Gizem 178 cm boyunda, 58 kilo ağırlığında ve Akrep burcu.

Survivor Gizem Kerimoğlu: Kariyeri ve Başarıları;
Survivor Gizem Kerimoğlu 2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel olarak uğraştı.  İyi derecede futbol ve basketbol oynayan Gizem Kerimoğlu, 19 yaş altı Milli Futbol Takımı’na çağrıldı. Aynı yıl Yapı Kredi Spor Kulübü ve benzeri bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak görev yaptı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı