Survivor Hikmet Tuğsuz

Survivor Hikmet Tuğsuz

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Survivor Hikmet Kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, medeni durumu, başarıları ve kariyeri? İşte Survivor Hikmet hakkında bilmek istedikleriniz…
 

Survivor Hikmet Tuğsuz daha önce 2019 yılında TV8 ekranlarına gelen Survivor Türkiye Yunanistan kadrosunda yer almıştı. Survivor Hikmet 2019 yılında katıldığı Survivor’da sezon sonuna yaklaşılırken talihsiz bir sakatlık geçirmiş ve diskalifiye olmuştu. Survivor tarihinin en başarılı yarışmacılarından biri olarak gösterilen Deli Hikmet lakabı ile bilenen Hikmet Tuğsuz, Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımında yarışacak.

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?
Survivor Hikmet 16 Kasım 1986 yılında Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında dünyaya geldi. Aslen Antalyalı olan Hikmet Akrep burcu. Survivor Hikmet 188 boyunda ve 93 kilo ağırlığındadır. Spor hayatına 4. sınıfta katıldığı spor ayakkabı ödüllü bir yarışma ile başladı. Bu yarışmada başarılı olduğunu gören antrenörler Hikmet’i atletizme yönlendirdi. Lise döneminde de aktif bir şekilde sporla ilgilenmeye devam etti. Üniversiteye sporcu kontenjanı ile girdi ve Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Birçok yarışmada başarılar elde eden Survivor Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilemeyerek birçok şampiyonluklar aldı. Avrupa şampiyonalarında da yarışan Survivor Hikmet, 8 yıl boyunca Dekatlon‘da Türkiye şampiyonluğunu elinde tutmuştur.

Aktif spor hayatını bıraktıktan sonra güreş milli takımı antrenörlüğü yapmaya başladı. Kırkpınar Başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi sporculara birlikte olan Survivor Hikmet, bu sporculara antrenörlük yapıyor. Survivor 2021 şampiyonluğunu kazanan İsmail Balaban’ı da Survivor’a hazırlayan Hikmet Tuğsuz olmuştur. Kendini Toros Kaplanı olarak tanıtan Survivor Hikmet bekardır.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı