Survivor 1 Nisan Kim Kazandı

Survivor 1 Nisan Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İlk Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

1 NİSAN CUMARTESİ, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da birinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne? 1 Nisan 2023, Cumartesi, Survivor 56. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler takımları birleşme partisi ve takımların karıştırılmasından sonra ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Gönüllüler takımından Kardelen'in sakatlığı yüzünden 2 tur olarak oynandı. Birinci turda 2 kadın 1 erkek yarışmacı, ikinci turda ise 4 erkek yarışmacı deniz parkurunda mücadele etti. 1 Nisan, 56. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyununda ödül "Patlıcan Musakka ve Cacık".

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 1. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 4 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 6 Gönüllüler takımı  kazandı.


Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 56. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 1 Nisan Cumartesi akşamı takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyunu kadın yarışmacı sayısı azlığından dolayı 2 tur olarak oynandı. İlk turda 2 kadın 1 erkek yarışmacı, 2. turda ise 4 erkek yarışmacı yarıştı. 1. Turu Gönüllüler takımı 8 - 4 kazandı. 2. Tur çekişmeli anlara sahne oldu. 2. Turu Gönüllüler takımı 8 - 6 kazandı. Bu skorla Gönüllüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü dörtte dört yapan Halil'e verdi.

Survivor 2023, 56. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Kardelen'in sakatlığı hakkında bilgi verdi. Kardelen için İstanbul'dan sonuçlar beklendiğini, gelecek sonuçlara göre Kardelen'in durumunun kesinleşeceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olan isim %80 başarı yüzdesi ile Yusuf oldu. Daha sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Murat 4, Buse 2, Kürşat 1, Barış 1 oy aldı. 

Haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımından Murat oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı