Survivor 10 Nisan Kim Kazandı

Survivor 10 Nisan Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın Üçüncü Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

10 NİSAN PAZARTESİ, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da üçüncü Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu? 10 Nisan 2023 Pazartesi, Survivor 64. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımlar haftanın üçüncü dokunulmazlığını kazanabilmek için parkurda kıyasıya mücadele etti. Takımlar bugün de dokunulmazlık oyununu 2 tur olarak oynadı. 1. Turda 2 kadın yarışmacıya Ünlüler takımında Osman Can, Gönüllüler takımında ise Ertuğ destek verdi. İşte 10 Nisan 64. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyunu ödülü "Duş, Spa keyfi ve muhteşem bir akşam yemeği."

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 1. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 1. Turu 8 - 4 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 2. Turu 8 - 6 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 64. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 10 Nisan Pazartesi akşamı takımlar haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyununda 1. Turu 8 - 4 ve 2. Turuda çekişmeli mücadeleler sonunda 8 - 6 kazanan Ünlüler takımı oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Asena'ya verdi.
 

Survivor 2023, 64. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Merve'nin mental ve özlemsel problemlerinden dolayı yaşadığı düşüşün takımına olan etkisi hakkında Merve'ye ve daha sonra Gönüllüler takımına söz verdi. Daha sonra Merve'ye "Survivor'a devam edip etmek istemediğini" ya da "takım arkadaşlarına destek olup olamayacağını" sordu. Merve destek olabileceğini sanmadığını söyleyince Acun Ilıcalı "O arkandan duran meşaleyi de almadan ve arkadaşlarınla vedalaşmadan ayrılabilirsin" diyerek Merve'yi diskalifiye etti. Böylece bu haftanın elenen adayı Gönüllüler takımından Merve oldu.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımından Merve'nin diskalifiye olmasından dolayı kadın yarışmacı sayısının bire düşmesinden dolayı, Ünlüler takımından 1 kadın yarışmacının Gönüllüler takımına geçeceğini açıkladı. Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen isim Asena oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı