Survivor 13 Mart Kim Kazandı

Survivor 13 Mart Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

13 MART PAZARTESİ, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da ikinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? 13 Mart 2023, Pazartesi Survivor 37. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya geldi. Yarışmacılar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda havuz üzerindeki köprüde dengede durmaya çalışarak takımına 1 sayı kazandırdı. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 13 Mart 37. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyununu kazanan takım konforlu adanın sahibi oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 10 - 6 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 10 - 8 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 3 - 0 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler 2 - 1 takımı kazandı.


Survivor 2023, 37. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 13 Mart Pazartesi akşamı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını  10 - 6 kazandı. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 10 - 8 kazanınca oyun final etabına kaldı. Final etabını rakibine sayı vermeden 3 - 0 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skorda 2 - 1 öne geçen Ünlüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve konforlu adayı kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü altıda altı yapan Buse'ye verdi.

Survivor 2023, 37. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak her iki takıma voleybol challenge teklifinde bulundu. Her takım kendi arasında ikişerli takımlar oluşturacak, her oyun beşte bitecek. Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'dan oluşan takımı yenebilecek yarışmacılar 1 gece lüks bir otelde konakyalacak.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim Osman Can oldu. Ayrıca kadın erkek yarışmacı sayısı farkı yüzünden bu hafta Gönüllüler takımında tüm kadın yarışmacılar dokunulmaz oldu ve isimleri yazılamadı. Daha sonra ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Aziz 5 oy aldı. 

Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Aziz oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı