Survivor 19 Mart Kim Kazandı

Survivor 19 Mart Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İlk Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

19 MART PAZAR, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da birinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu? 19 Mart 2023, Pazar Survivor 43. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ilk dokunulmazlık oyununda deniz parkurunda mücadele etti. Murat Ceylan oyun öncesi Gönüllüler takımının sabaha kadar yağmur altında geçirdiği gece hakkında bilgi aldı. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Mart, 43. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyununda ödül haftalık erzakları "Pizza". Kadınlar etabını kazanan takım tadım hakkı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 4 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 5 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 3 - 0 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 43. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 19 Mart Pazar akşamı takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabını Ünlüler  takımı 8 - 4 kazanarak ödülü tadım hakkını da kazanmış oldu. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 8 - 5 kazanarak dokunulmazlık oyununu final etabına taşıdı. Final etabını rahat bir skorla 3 - 0 kazanan Gönüllüler  takımı oldu. Bu skorla Gönüllüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü beşte beş yapan Özgür'e verdi.

Survivor 2023, 43. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak açıklamalarda bulundu. İlk olarak Gönüllüler takımından Batuhan'ın vedasından sonra bir vedanında Ünlüler takımından Zeynep Alkan'ın Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Zeynep Alkan'ın elinden geçirdiği sakatlık nedeniyle ameliyat olması gerektiğini ve ameliyat sürecinin uzun süreceği için Survivor'a veda etmek zorunda kaldığı bilgisini verdi. İkinci olarak birleşme partisi öncesi toplam 4 dokunulmazlık oyunu oynanacağı ve toplamda 5 eleme adayının belirleneceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olan isim %80 başarı yüzdesi ile Merve oldu. Daha sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Murat 6 oy aldı. 

Haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımından Murat oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

6 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı