Survivor 20 Mart Kim Kazandı

Survivor 20 Mart Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İkinci Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

20 MART PAZARTESİ, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da ikinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? 20 Mart 2023, Pazartesi Survivor 44. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda güç mücadeleleri ile karşı karşıya geldi. Yarışmacılar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda havuz üzerindeki platformlar üzerinde ip çekme oyununda karşılaştı. Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 20 Mart 44. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyunu ödülü "Karamelli, Antep Fıstıklı Çikolata"

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 7 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 7 Ünlüler takımı kazandı.


Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 44. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 20 Mart Pazartesi akşamı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabı çekişmeli anlara sahne oldu. Son sayıya kadar kazananın belirlenemediği oyunu kazanan 8 - 7'lik skorla Ünlüler takımı oldu. Kadınlar etabını kazanan Ünlüler takımı ödülü tadım hakkı kazandı. Erkekler etabı da çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Ünlüler takımı erkekler etabını da kadınlar etabında olduğu gibi 8 - 7 kazandı. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler  takımı kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Yusuf'a verdi.

Survivor 2023, 44. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugün oynanan haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı yarışmacılarına günü değerlendirmeleri için söz verdi. Daha sonra bugün oynanan dokunulmazlık oyununda problem yaşayan Ünlüler takımından Nefise ve Murat'ın düşüncelerini sordu.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim Özgür oldu. Daha sonra ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Aziz 4 oy aldı. 

Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Aziz oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı