Survivor 22 Ocak Kim Kazandı

Survivor 22 Ocak Kim Kazandı

Survivor 2023, Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Ödül Ne? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincileri Kimler Oldu? Survivor’da Haftanın Eleme Adayları? 22 Ocak 2023, Survivor 6. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Murat Ceylan Dokunulmazlık oyununu öncesi Yokluk Adasının başladığını açıkladı. Bu akşamdan itibaren dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda ismi yazılacak yarışmacılar yokluk adasına gidecek. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Dokunulmazlık oyunu ödülü "Ananas, çilek, karpuz, kavun, domates, biber ve patlıcan"

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kadınlar Etabını 8-7 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8-2 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 3-2 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 2-1 Gönüllüler takımı  kazandı.
 

Survivor 2023, 6. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 22 Ocak Pazar akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyunu çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-7 kazanırken Gönüllüler takımı erkekler etabını kazanarak genel skorda durumu 1-1 yaptı. Final etabına kalan oyunda durum 2-2 olunca haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan son oyunda belli oldu. Son oyunu kazanarak genel skorda durumu 2-1 yapan Gönüllüler takımı ödülün ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Elanur ve Walison'a verdi.


Survivor 2023, 6. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor'ın kendileri için çok zor olduğunu belirterek Survivor'a veda ettiğini açıkladı.

Acun Ilıcalı bu seneki Survivor'ın zorluklarını açıkladı. İlk olarak, bu haftadan itibaren erzak oyununun aynı zamanda ada oyunu da olacağını açıkladı. Erzak oyununu kaybeden takım adalarındaki baraka da dahil her şeyi kaybedecek. İkinci olarak yokluk adası bu hafta başlayacak. Yokluk adasına gidecek ilk isimler Ünlüler takımından çıkacak.  Bu sene yapılacan değişiklik ise, 24 saat süre ile yokluk adasında kalacak günün eleme adayları kendi aralarında 1 oyun oynayacak ve kazanan yarışmacının adaylığı düşecek.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, haftanın ilk ada konseyinde Kürşat 6 oy, Yusuf 1 oy, Halil İbrahim 1 oy, Buse 1 oy aldı. 

Haftanın İlk Eleme Adayları Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 2023 sezonunun ve haftanın ilk ada konseyinde Yusuf 4 oy, Kürşat 3 oy, Ertuğ 1 oy, Buse 1 oy, Çağla 1 oy, Cansu 1 oy ve Aysu 1 oy aldı. Bu sonuçlara göre Yusuf haftanın ilk adayı oldu. Kadınlarda Zeynep, erkeklerde ise Halil İbrahim performans birincisi oldu. Yüzde olarak fazla olan Zeynep gecenin 2. adayını söyledi. Ünlüler takımında Zeynep Ertuğ'un adını söyledi. Gönüllülerde ise Kardelen ve Osman Can performans birincisi oldu.

Yusuf ve Ertuğ haftanın ilk eleme adayları olarak yokluk adasına gitti.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı