Survivor 22 Şubat Kim Kazandı

Survivor 22 Şubat Kim Kazandı

Survivor 2023 Erzak Oyununu Kim Kazandı?

22 ŞUBAT ÇARŞAMBA, SURVIVOR ERZAK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erzak Oyununu Kim Kazandı? Survivor Erzak Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti? Haftanın Eleme Adayları Kim? 22 Şubat 2023 Survivor 21. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023, 22 Şubat Çarşamba akşamı takımlar deprem için verilen 2 haftalık aranın ardından erzak oyununda karşı karşıya geldi. Murat Ceylan oyun öncesi yarışmacılara ülkemizde yaşanan deprem felaketi hakkında söz verdi.

 

Survivor Erzak Ödül Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor ödül oyunu kadınlar etabını çekişmeli mücadeleler sonucu Gönüllüler takımı 8 - 6 kazandı.

Survivor Erzak Ödül Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor ödül oyunu erkekler etabını Ünlüler takımı 8 - 6 kazandı.

Survivor Erzak Ödül Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor ödül oyunu final etabını Gönüllüler takımı 3 - 1 kazandı.

Survivor ödül oyununu Gönüllüler takımı 2 - 1 kazandı.


Survivor 2023, 21. Bölüm Erzak Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 22 Şubat Çarşamba akşamı 22. bölümü ile ekranlara geldi. Takımlar haftalık erzaklarını kazanabilmek için  yarıştı. Erzak oyunu öncesi Murat Ceylan Kahramanmaraş ve çevre illerde yaşanan deprem felaketi dolayısı ile başsağlığı dileklerini ileterek yarışmacılara söz verdi. Erzak oyunu kadınlar etabını 8 - 6 Gönüllüler takımı kazandı. Erkekler etabını ise aynı skorla 8 - 6 Ünlüler takımı kazandı ve oyun final etabına kaldı. Final etabını 3 -1 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Genel skoru 2 - 1 yapan Gönüllüler takımı erzak ödülünün sahibi oldu.

 

Survivor 2023, 21. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Bu akşam ada konseyi Murat Ceylan'ın moderatörlüğünde başladı. Murat Ceylan Gönüllüler takımında performans birincisi olan yarışmacısını açıklayarak ada konseyini başlattı. Gönüllüler takımında performans birincisi Özgür oldu. Özgür bu gece haftanın son eleme adayının ismini söyledi. Yokluk adasından dönen Çağla ve Barış arasında oynanan oyunu Çağla kazandı ve haftanın ikinci eleme adayı Barış oldu. Murat Ceylan haftanın son dokunulmazlığını da kaybeden Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Fatih 6, Tunga 6 oy aldı. Bu oylama sonucu Gönüllüler takımı 2 aday çıkarmış oldu.

Ada Konseyinde Eleme Adayları Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 2023'de gecenin ilk eleme adayları altışar oy alan Fatih ve Tunga oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi Özgür oldu. Özgür gecenin son adayını söyledi. Özgür, Batuhan'ın adını söyledi. Bu sonuçlardan sonra Murat Ceylan seyirci SMS oylamasını başlattı. Gönüllüler takımında aday olan 3 yarışmacı bu gece yokluk adasına gitmedi.

Gönüllüler takımında Fatih, Tunga ve Batuhan eleme adayları oldu.

Haftanın Eleme Adayları Kim Oldu?

Haftanın eleme adayları Elanur, Barış, Fatih, Tunga ve Batuhan oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı