Survivor 23 Ocak Kim Kazandı

Survivor 23 Ocak Kim Kazandı

Survivor 2023, İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Haftanın 2'nci Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Ödül Ne? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincileri Kimler Oldu? Yokluk Adasına Kimler Gitti? 23 Ocak 2023, Survivor 7. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımlar haftanın 2'nci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ada konseyinde 2 eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Survivor 2023'te haftanın 2'nci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kim oldu?

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Dokunulmazlık oyunu ödülü "Biskrem"

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kadınlar Etabını Ünlüler takımı 8-6 kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8-7 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 2-0 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 23 Ocak Pazartesi akşamı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda yarıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-6 ve erkekler etabını 8-7 kazanarak sezonun ilk galibiyetini, ilk dokunulmazlığını kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Murat' Eken'e verdi.


Survivor 2023, 7. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak sezonun ilk galibiyetini kazanan Ünlüler takımı ile sohbet etti. Yokluk Adasından dönen Ünlüler takımından Yusuf ve Ertuğ'un aralarında oynadığı oyunu kazanan Ertuğ oldu. Böylece Ertuğ'un adaylığı düştü ve Yusuf haftanın ilk eleme adayı oldu. Daha sonra Acun Ilıcalı ada konseyinde haftanın 2'nci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, haftanın 2'nci ada konseyinde Aziz 8 oy aldı. 

Ada Konseyinde Eleme Adayları Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 2023'de gecenin ilk eleme adayı 8 oy alan Aziz oldu. Performans birincisi olan isim ise ikinci adayı söyledi. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isimler; kadınlarda Kardelen, erkeklerde Osman Can performans birincisi oldu. Yüzde olarak fazla olan Kardelen gecenin ikinci adayını söyledi. Gönüllüler takımında Kardelen Fatih'in adını söyledi. Ünlüler takımında kadınlarda Zeynep ve erkeklerde Halil İbrahim performans birincisi oldu.

Gönüllüler takımında Aziz ve Fatih gecenin eleme adayları oldu ve yokluk adasına gitti.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

1 gün 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı