Survivor 26 Şubat Kim Kazandı

Survivor 26 Şubat Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İkinci Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

26 ŞUBAT PAZAR SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Kadınlar ve Erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da  Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 24. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımları karşı karşıya geldi. Survivor'da haftanın 2'nci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 26 Şubat, 24. Bölümde yaşananlar...

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kadınlar Etabını Ünlüler takımı 8 - 4 kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 3 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Final Etabını 3 - 1 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 2 - 1 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor 2023, 24. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 26 Şubat Pazar akşamı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için tüm güçleri ile yarıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kadınlar etabını Ünlüler takımı 8 - 4 kazandı. Gönüllüler takımı erkekler etabını 8 - 3 kazanınca oyun final etabına kaldı. Çekişmeli geçen final etabında kazanan son oyunda belli oldu. Son oyunu ve final etabını 3- 2 kazanan Ünlüler takımı oldu. Bu skorla Ünlüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü bugün hiç kaybetmeyen Nefise'ye verdi.
 

 

Survivor 2023, 24. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Murat Ceylan ada konseyini başlatarak haftanın ilk eleme adayı olan Aziz'e söz verdi. Daha sonra Gönüllü yarışmacılardan bugün oynanan dokunulmazlık oyununu neden kaybettikleri hakkında görüşlerini aldı. Ayrıca Gönüllüler takımında Özgür performans birincisi olarak dokunulmaz oldu ve bu gece ismi yazılmadı. Murat Ceylan ada konseyinde haftanın 2'nci eleme adayını belirlemek için Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, haftanın ikinci eleme konseyinde Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Fatih 5, Elanur 5 ve Alper 1 oy aldı. Bu sonuçlara göre Gönüllüler takımı 2 aday çıkarmış oldu.

Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Fatih ve Elanur eleme adayı oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı