Survivor 27 Şubat Kim Kazandı

Survivor 27 Şubat Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın Son Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

27 ŞUBAT PAZARTESİ SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Kadınlar ve Erkekler etabını kim kazandı? Survivor 25. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023, takımlar haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'da haftanın son dokunulmazlığını hangi takım kazandı? İşte 27 Şubat, 25. Bölümde yaşananlar...

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kadınlar Etabını Ünlüler takımı 8 - 6 kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 7 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Final Etabını 3 - 2 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 2 - 1 Gönüllüler takımı  kazandı.

Survivor 2023, 25. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 27 Şubat Pazartesi akşamı takımlar haftanın üçüncü son dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için parkurda kıyasıya mücadeleler çıkardı. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu kadınlar etabını Ünlüler takımı 8 - 6 kazandı. Çekişmeli geçen erkekler etabını Gönüllüler takımı 8 - 7 kazandı. Oyunu kazanan final etabında belli oldu. Erkekler etabında olduğu gibi final etabıda çekişmeli oyunlara sahne oldu. Final etabında durum 2 - 2 olunca oyunun kazananı bayrak yarışında belirlendi. Bayrak yarışını ve final etabını 3 - 2 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bu skorla Gönüllüler takımı haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Osmancan ve Özgür'e beraber verdi.

Survivor 2023, 25. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Murat Ceylan ada konseyini başlatarak haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Daha sonra ada konseyinde haftanın üçüncü eleme adayını belirlemek için Ünlüler takımının oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, haftanın üçüncü eleme konseyinde Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Çağla 7, Murat 5 oy aldı. Bu sonuçlara göre Ünlüler takımında Çağla haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Haftanın son eleme adayını Gönüllüler takımının performans birincisi olan Özgür belirledi. Özgür, Asena'nın adını söyledi. Daha sonra Murat Ceylan eleme adayları için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Haftanın Eleme Adayları Kim Oldu?

Gönüllüler takımında Aziz, Elanur, Fatih ve Asena,  Ünlüler takımında Çağla haftanın eleme adayları oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

1 gün 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı