Survivor 29 Ocak Kim Kazandı

Survivor 29 Ocak Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İlk Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Ödül Ne? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincileri Kimler Oldu? Survivor’da Haftanın İlk Eleme Adayları? Yedek Yarışmacılardan Ana Kadroya Kim Girdi? Yedeklerden Kim Kazandı? 29 Ocak 2023, Pazar, Survivor 12. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Survivor klasiklerinden olan Sumo Güreşi oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıran kırana yarıştı. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme ada konseyinde neler yaşandı? Yedekler ada konseyinde neler yaşandı? İşte 29 Ocak 12. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım "Ülker Çikolatalı Gofret" yedi.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 1 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 5 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 12. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 29 Ocak Pazar akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı fırtına gibi esti. Dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını 8 - 1 gibi büyük bir farkla, erkekler etabını ise 8 - 5 kazanan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ada konseyinde eleme adayları çıkarmak zorunda kaldı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Ertuğ'a verdi.


Survivor 2023, 12. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takım yarışmacılarına takımlarının gidişatı konusunda söz verdi.

Acun Ilıcalı Ünlüler takımından Yusuf Güney'in Survivor'a devam edemediğini ve Survivor'a veda ettiğini açıkladı. Daha sonra Gönüllüler takımının oylaması yapıldı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, haftanın ilk eleme konseyinde Aziz 6 oy, Fatih 3 oy, Senem 1 oy, Tunga 1 oy aldı. 

Haftanın İlk Eleme Adayları Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 2023'te haftanın ilk eleme konseyinde Aziz 6 oy, Fatih 3 oy, Senem 1 oy, Tunga 1 oy aldı. Bu sonuçlara göre Aziz haftanın ilk eleme adayı oldu. Gönüllüler takımında kadınlarda Asena, erkeklerde ise Özgür performans birincisi oldu. Yüzde olarak fazla olan Özgür gecenin 2'nci adayını söyledi. Gönüllüler takımında Özgür, Chaby'nin adını söyledi. Ünlüler takımında ise Aysu ve Murat Eken performans birincisi oldu.

Aziz ve Chaby haftanın ilk eleme adayları olarak yokluk adasına gitti.
 

Yedeklerden Ana Kadroya Girme Hakkını Kim Kazandı?

Acun Ilıcalı eleme konseyinden Aziz ve Chaby'nin eleme adayı olmasından sonra yedekler ada konseyini başlattı. Tek tek bütün yarışmacılara söz verdikten sonra ada kadroya girmeye hak kazanan isimleri açıkladı.

Survivor 2023'de Perşembe akşamı yapılan oylama sonucu yedek yarışmacılar arasında yeterli seyirci SMS oyunu alarak Survivor 2023 ana kadroya dahil olan yarışmacılar;

Batuhan Yeşilyurt, Yiğit İnandı, Yaman Keleş, Yusuf Yıldız, Kardeniz Kılıç, Merve Yıldırım,


 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

5 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı