Survivor 30 Ocak Kim Kazandı

Survivor 30 Ocak Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın 2'nci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

30 OCAK PAZARTESİ SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Ödül Ne? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincileri Kimler Oldu? Yokluk Adasına Kimler Gitti? Survivor 13. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanabilmek için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ada konseyinde 2 eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Survivor 2023'te haftanın 2'nci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 30 Ocak 13. Bölümde yaşananlar...

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Dokunulmazlık oyunu ödülü "Tavuk Kanat"

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kadınlar Etabını Ünlüler takımı 8 - 6 kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 4 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Final Etabını Ünlüler takımı 3 - 1 kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu 2 - 1 Ünlüler takımı  kazandı.
 

Survivor 2023, 13. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 30 Ocak Pazartesi akşamı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda yarıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8 - 6 kazandı. Erkekler etabını ise Gönüllüler takımı 8 - 4 kazanarak dokunulmazlık oyununu final etabına taşıdı. Final etabını Ünlüler takımı 3 -1 kazanarak genel skorda 2 - 1 öne geçerek haftanın ikinci dokunulmazlığını ve tavuk kanat ödülünü kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü hiç kaybetmeyerek dörtte dört yapan Nefise'ye verdi.

Survivor 2023, 13. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak yokluk adasından dönen Aziz ve Chaby'e söz verdi. Chaby ve Aziz'in aralarında oynadığı oyunu kazanan Chaby oldu. Böylece Chaby'nin adaylığı düştü ve Gönüllüler takımından Aziz haftanın ilk eleme adayı oldu. Daha sonra Acun Ilıcalı ada konseyinde haftanın 2'nci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, haftanın ikinci eleme konseyinde Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Fatih 6, Gizem Avcı 3, Kardelen 1 ve Tunga 1 oy aldı. 

Ada Konseyinde Eleme Adayları Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 2023'de gecenin ilk eleme adayı 6 oy alan Fatih oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isimler; kadınlarda Asena, erkeklerde Özgür oldu. Yüzde olarak fazla olan Özgür gecenin ikinci adayını söyledi. Gönüllüler takımında Özgür Gizem Avcı'nın adını söyledi. Ünlüler takımında ise kadınlarda Aysu ve erkeklerde Murat Eken performans birincisi oldu.

Gönüllüler takımında Fatih ve Avcı gecenin eleme adayları oldu ve yokluk adasına gitti.


 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

7 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı