Survivor 5 Mart Kim Kazandı

Survivor 5 Mart Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

5 MART PAZAR, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da üçüncü ve son Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın Son Eleme Adayları Kim Oldu? 5 Mart 2023, Pazar, Survivor 29. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımları haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda Survivor klasiklerinden salıncak oyununda karşılaştı. Murat Ceylan oyun öncesi Ünlüler takımından eleme adayı olan 2 isim Barış ve Murat ile sohbet etti. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 5 Mart 29. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Dokunulmazlık Oyununu kazanan ızgara köfte yedi.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 2 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 5 Gönüllüler takımı  kazandı.


Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 29. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 5 Mart Pazar akşamı haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda Gönüllüler fırtınası esti. Kadınlar etabını büyük bir farkla 8 - 2, erkekler etabında da 8 - 5 Gönüllüler takımı kazandı. Bu skorlarla Gönüllüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu ve ızgara köfte ödülünü kazandı. Bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımından 1 yarışmacının adaya veda edeceği kesinleşmiş oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Alper'e verdi.

Survivor 2023, 29. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olarak hem son eleme adayını söyleyecek hemde ismi yazılamayacak isim Nefise oldu. Daha sonra ada konseyinde haftanın üçüncü eleme adayını belirlemek için Ünlüler takımının oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, haftanın üçüncü eleme konseyinde Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Buse 6, Aysu 3, Kürşat 1 oy aldı. Bu sonuçlara göre Ünlüler takımında Buse haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

Haftanın son eleme adayını Ünlüler takımının performans birincisi olan Nefise belirledi. Nefise, Aysu'nun adını söyledi. Daha sonra Acun Ilıcalı eleme adayları için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Survivor 2023, Haftanın Eleme Adayları Kim Oldu?

Ünlüler takımında Barış, Murat, Buse ve Aysu haftanın eleme adayları oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı