Survivor 5 Şubat Kim Kazandı

Survivor 5 Şubat Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İlk Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

5 ŞUBAT PAZAR, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunununda Ödül Ne? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincileri Kimler Oldu? Survivor’da Haftanın İlk Eleme Adayları? 5 Şubat 2023, Pazar, Survivor 18. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Survivor klasiklerinden körebe oyununda karşı karşıya geldi. Survivor klasiklerinden olan körebe oyununun yeni versiyonunda kıyasıya mücadeleler çıkaran yarışmacılar haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıran kırana yarıştı. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme ada konseyinde neler yaşandı? İşte 5 Şubat 18. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Dokunulmazlık oyununda ödül "Çokokrem"

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 7 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 4 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Final Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Final Etabını 3 - 0 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 18. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 5 Şubat Pazar akşamı takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen kadınlar etabını 8 - 7 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Erkekler etabını Ünlüler 8 - 4 kazanınca oyunu kazanan final etabında belli oldu. Final etabını kayıpsız 3 - 0 kazanan Ünlüler takımı oldu. Bu skorla genel skorda 2 - 1 öne geçen Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununun ve ödülün sahibi oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Kürşat'a verdi.


 

Survivor 2023, 18. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda ilk kez En İyilere çıkan Aziz'e söz verdi. Daha sonra dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı yarışmacılarına söz verdi.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımından Chaby'nin Survivor'a devam edemediğini ve Survivor'a veda ettiğini açıkladı. Ayrıca Walison'un sakatlığının ciddi olduğunu, Walison'un da Survivor'a devam edip edemeyeceğini bir kaç gün içinde bildireceğini açıkladı. Daha sonra Gönüllüler takımının oylaması yapıldı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı?

Survivor 2023, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Aziz 6, Elanur 4, Fatih 2 oy aldı. 

Haftanın İlk Eleme Adayları Kim Oldu? Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 2023'te haftanın ilk eleme konseyinde Aziz 6 oy, Elanur 4 oy, Fatih 2 oy aldı. Bu sonuçlara göre Aziz haftanın ilk eleme adayı oldu. Gönüllüler takımında kadınlarda Kardelen, erkeklerde ise Osman Can performans birincisi oldu. Yüzde olarak fazla olan Kardelen gecenin 2'nci eleme adayını söyledi. Gönüllüler takımında Kardelen, Elanur'un adını söyledi. Ünlüler takımında Aysu ve Ertuğ performans birincisi oldu.

Aziz ve Elenur haftanın ilk eleme adayları olarak yokluk adasına gitti.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı