Survivor 8 Mart Kim Kazandı

Survivor 8 Mart Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İkinci Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

8 MART ÇARŞAMBA, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da 2'nci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu? 8 Mart 2023 Çarşamba, Survivor 32. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Murat Ceylan oyun öncesi Ünlüler takımından Barış'tan haftanın ilk eleme adayı olması hakkında görüşlerini aldı. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 8 Mart 32. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım konforlu adanın sahibi oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kadınlar Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 0 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Erkekler Etabını Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 3 Ünlüler takımı  kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 32. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 8 Mart Çarşamba akşamı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı fırtınası esti. Ünlüler takımı kadınlar etabını namağlup 8 - 0 kazandı. Erkekler etabını da Ünlüler takımı 8 - 3 kazandı. Bu skorla Ünlüler takımı 7 oyun sonra bir oyun kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Barış'a verdi.

Survivor 2023, 32. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak önce kadın yarışmacıların daha sonra tün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Daha sonra Gönüllüler takımından Kardelen'in oyun alanında yasaklı madde bularak yediğini, bu sebepten dolayı 3 ödülden yararlanamama cezası aldığını açıkladı.

Acun Ilıcalı bu akşam oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kadınlarda ve erkeklerde büyük farklarla kazanan Ünlüler takımı yarışmacılarına söz verdi. Son olarak Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacıyı açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olarak ismi yazılamayan Batuhan oldu. Daha sonra ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Aziz 6, Elanur 2 oy aldı. 

Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Aziz oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

1 gün 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı