Survivor 8 Nisan Kim Kazandı

Survivor 8 Nisan Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İlk Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

8 NİSAN CUMARTESİ, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da birinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne? Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Performans Birincisi Kim Oldu? Survivor’da Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu? 8 Nisan 2023, Cumartesi, Survivor 62. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu öncesi Murat Ceylan Gönüllüler takımından elenen Alper Rende hakkında takımının görüşünü aldı. 8 Nisan, 62. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyununda ödül "Doritos Cips ve Doritos Cips ile hazırlanmış tavuk."

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 1. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 7 Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 6 - 4 Gönüllüler takımı  kazandı.


Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 62. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 8 Nisan Cumartesi akşamı takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyunu 1. turda 2 kadın yarışmacıya Ünlüler takımında Yusuf, Gönüllüler takımında Aziz destek oldu. Çekişmeli geçen ilk turda bu sezon bir ilk yaşandı. 1. Turda oyun 7 - 7 olunca en iyiler yarışına Ünlüler takımında Nefise, Gönüllüler ise Aziz çıktı. Böylece sezonun ilk kadın erkek yarışması yapıldı. Aziz ve Nefise arasındaki oyunu Nefise kazandı ve 1. Turu Ünlüler takımı 8 - 7 kazandı ve ödülü tadım hakkının sahibi oldu. 2. Turu da Ünlüler takımı 6 - 4 kazandı. Bu skorla Ünlüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü Nefise'ye verdi.
 

Survivor 2023, 62. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Kardelen'in sakatlığı hakkında bilgi verdi. Kardelen için İstanbul'dan sonuçlara göre, Kardelen Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim %72 başarı yüzdesi ile Özgür oldu. Daha sonra ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Merve 4. Ertuğ 2 oy aldı. 

Haftanın ilk eleme adayı Gönüllüler takımından Merve oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı