Survivor 9 Nisan Kim Kazandı

Survivor 9 Nisan Kim Kazandı

Survivor 2023, Haftanın İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

9 NİSAN PAZAR, SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor'da ikinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 9 Nisan 2023, Pazar Survivor 63. Bölümde Yaşananlar...


Survivor 2023'te takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda 2 tur karşılaştı. 1. Turda 2 kadın yarışmacıya Ünlüler Kürşat, Gönüllüler takımında ise Ertuğ destek verdi. 2. Turda 4 erkek yarışmacı karşılaştı. Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Nisan 63. Bölümde yaşananlar...

 

Survivor Dokunulmazlık Oyununda Ödül Ne?

Survivor Dokunulmazlık oyunu ödülü "Lahmacun"

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 1. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kadınlar etabını 8 - 2 Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 2. Turu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Erkekler Etabını 8 - 7 Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 2023, 63. Bölüm, Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Survivor 2023, 9 Nisan Pazar akşamı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanabilmek için kıran kırana mücadeleler çıkardı. Dokunulmazlık oyununda 1. Turu 8 - 2 Gönüllüler takımı kazandı. Çekişmleşli geçen 2. Turu da Gönüllüler takımı 8 - 7 kazanarak dokunulmazlık oyununun ve ödülün sahibi oldu. Murat Ceylan oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü altıda altı yapan Özgür'e verdi.
 

Survivor 2023, 63. Bölüm, Ada Konseyinde Yaşananlar

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak yarışmacılara finale kalsa finalde yanlarında olacak 3 ismi tahmin etmelerini istedi. Sezon sonu doğru cevabı veren yarışmacılara Acun Ilıcalı tarafından güzel bir ödül verilecek. Yarışmacıların çoğunluğu finalde Yusuf, Nefise ve Özgür'ün adını söyledi. Acun Ilıcalı çok yakında Survivor Yunanistan yarışmacıları ile beraber oyun oynayacaklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olan isim %64 başarı yüzdesi ile Nefise oldu. Daha sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

Survivor Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023, Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Buse 5, Murat 3 oy aldı. 

Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Buse oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı