Survivor Kim Elendi 1 Şubat

Survivor Kim Elendi 1 Şubat

Kim Elendi? 1 Şubat, Gönüllüler takımından adaya kim veda etti?

1 ŞUBAT ÇARŞAMBA, SURVIVOR KİM ELENDİ? Survivor 2023 Kim Elendi? Survivor 2023'te 3'üncü hafta kim elendi? Survivor SMS Sıralaması ile adaya kim veda etti? 1 Şubat 2023 Çarşamba, Aziz, Avcı, Senem, Tunga; Kim Elendi? Survivor'dan Kim Elendi Belli Oldu! Survivor ada konseyinde neler yaşandı?


Survivor 2023, 1 Şubat akşamı yarışmacılar ada konseyinde üçüncü haftanın elenen adayını öğrenmek için toplandı. İşte "Survivor'dan Kim Elendi?" sorusunun cevabı...

Survivor 1 Şubat Tarihinde Eleme Konseyinde Neler Yaşandı?

Acun Ilıcalı Ada Konseyini başlatarak eleme adayı olan Aziz, Avcı, Senem, Tunga'ya tek tek söz verdi. Daha sonra yedek yarışmacıların yarın takımlarına katılacağını açıkladı. Ayrıca yarın yapılacak erzak oyununda kaybeden takımın adasının sıfırlanması hakkında her iki takım yarışmacılarının görüşlerini aldı. Acun Ilıcalı son olarak yarın akşam bir yarışmacının daha Survivor'ı bırakabileceğini, görüşmelerin hala devam ettiğini açıkladı.

Survivor 1 Şubat Tarihinde Kim Elendi?

Acun Ilıcalı, Survivor'da adaya veda eden ismi açıkladı. 1 Şubat 2023 tarihinde 3'üncü hafta eleme adayı olan 4 isimden; Aziz, Avcı, Senem, Tunga’dan diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden ismi Gizem Avcı oldu.
 

Survivor 2023'te Gönüllüler Takımından Gizem Avcı Elendi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı