Survivor Kim Elendi 23 Şubat

Survivor Kim Elendi 23 Şubat

Kim Elendi? 23 Şubat tarihinde adaya kim veda etti?

23 ŞUBAT PERŞEMBE, SURVIVOR KİM ELENDİ? Survivor 2023 Kim Elendi? Survivor 2023'te bu hafta kim elendi? Survivor SMS Sıralaması ile adaya kim veda etti? 23 Şubat 2023 Perşembe, Elanur, Barış, Fatih, Tunga, Batuhan; Kim Elendi? Survivor'dan Kim Elendi Belli Oldu! Survivor ada konseyinde neler yaşandı?


Survivor 2023, 23 Şubat akşamı yarışmacılar ada konseyinde bu hafta elenen adayını öğrenmek için toplandı. İşte "Survivor'dan Kim Elendi?" sorusunun cevabı...

Survivor 23 Şubat Tarihinde Eleme Konseyinde Neler Yaşandı?

Murat Ceylan Ada Konseyini başlatarak bugün oynanan oyunda sakatlanan Ünlüler takımından Çağla'nın durumu hakkında bilgi verdi. Murat Ceylan, Çağla'nın dizine dikiş atıldığını ancak daha büyük sorunları olabileceğini, bir kaç kırığının olma ihtimalinin olduğunu açıkladı. Murat Ceylan ileriki günlerde Çağla hakkında ayrıntılı bilgi verileceğini bildirdi. Daha sonra eleme adayı olan Elanur, Barış, Fatih, Tunga, Batuhan'a tek tek söz verdi. Murat Ceylan son olarak bir süre Yokluk Adasına ara verildiğini, eleme adaylarının Yokluk Adasına gitmeyeceğini açıkladı.

Survivor 23 Şubat Tarihinde Kim Elendi?

Murat Ceylan, Survivor'da adaya veda eden ismi açıkladı. 23 Şubat 2023 tarihinde eleme adayı olan 5 isimden; Elanur, Barış, Fatih, Tunga, Batuhan’dan diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden ismi Tunga oldu.

Survivor 2023'te Gönüllüler Takımından Tunga Elendi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı