Survivor Kim Elendi 25 Ocak

Survivor Kim Elendi 25 Ocak

Kim Elendi? 25 Ocak tarihinde adaya kim veda etti?

Survivor Kim Elendi? Survivor 2023'te 2'nci hafta kim elendi? Survivor SMS Sıralaması ile adaya kim veda etti? 25 Ocak 2023 Çarşamba, Yusuf, Aziz, Aleyna, Chaby; Kim Elendi? Survivor'dan Kim Elendi Belli Oldu! Survivor ada konseyinde neler yaşandı?


Survivor 2023, 25 Ocak akşamı yarışmacılar ada konseyinde 2'nci haftanın elenen adayını öğrenmek için toplandı. İşte "Survivor'dan Kim Elendi?" sorusunun cevabı...

Survivor 25 Ocak Tarihinde Ada Konseyinde Neler Yaşandı?

Acun Ilıcalı Ada Konseyini başlatarak eleme adayı olan Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby'e söz verdi. Daha sonra yedek yarışmacılar hakkında bilgi verdi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, yedek yarışmacıların bir adaya yerleştiğini ve yarın akşam yedek yarışmacıların ada konseyinin yapılacağını, ada konseyinden sonra 5 yedek yarışmacının daha takımlarına katılacağını açıkladı.

Survivor 25 Ocak Tarihinde Kim Elendi?

Acun Ilıcalı, Survivor'da adaya veda eden ismi açıkladı. 25 Ocak 2023 tarihinde 2'nci hafta eleme adayı olan 4 isimden; Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby’den diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden ismi Aleyna oldu.

Survivor 2023'te Gönüllüler Takımından Aleyna Elendi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı