Arçelik Çevir Kazan Yarışması

Arçelik Çevir Kazan Yarışması

Arçelik ile Futbol Aşka Çevirenler Kazanıyor!

15 Temmuz 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında yer alan dokunmatik ekrandan Çevir Kazan isimli programdan yarışmaya katıl, sende kazan!


Kampanya tarihleri arasında Arçelik mağazalarını ziyaret eden yarışmacılar, mağaza içerisinde yer alan dokunmatik ekranı kullanarak Çevir Kazan isimli yarışmamıza katılırlar. Kullanıcılar öncelikle katılım şartlarını kabul eder, iletişim bilgilerini girer ve çarkı çevirme hakkı kazanırlar.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1. Çevir Kazan yarışması aşağıda listelenen Arçelik mağazalarında gerçekleşecektir.
Mağazalar:
Arçelik Arçelik Pazarlama A.Ş. Sarıyer İstanbul
Arçelik Uğur Ev Gereçleri Bakırköy İstanbul
Arçelik Arçelik Pazarlama A.Ş. Yenibosna İstanbul
Arçelik Akçaylar Tic. Bostancı İstanbul
Arçelik Topraker Ltd. Etiler İstanbul
Arçelik Forum İstanbul Bayrampaşa İstanbul
Arçelik Ada Beyaz Eşya Ltd. Esenyurt İstanbul

2. Yarışma 5 Haziran ile 15 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır.
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
4. Arçelik mağazalarını ziyaret eden yarışmacılar, mağaza içerisinde yer alan dokunmatik ekranı kullanarak Çevir Kazan isimli yarışmamıza katılırlar. Kullanıcılar öncelikle katılım şartlarını kabul eder, iletişim bilgilerini girer ve çarkı çevirme hakkı kazanırlar.
5. Yarışmaya katılanlar, iletişim bilgilerinin doğruluğundan sorumludurlar. Yanlış veya eksik bilgilerin olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Arçelik Pazarlama A.Ş. sorumlu değildir.
6. Yarışma esnasında tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmacının katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Arçelik Pazarlama A.Ş. katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. Her kullanıcının bir günde bir çevirme hakkı vardır.
8. Kullanıcılara yarışmaya katılmaları ve ödül kazandıklarında gerekli bilgilendirme SMS’lerinin atılması için telefon numaralarına Buzz Interaction tarafından SMS gönderimi yapılacaktır. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak, katılım koşullarını kabul ettim dediğinde kendilerine ,Arçelik adına Buzz Interaction tarafından SMS gönderiminin yapılması için izin vermiş olduklarını beyan ederler.
9. Arçelik A65L 8752 5S Diamond TV için 3 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkesi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül 1 adet verilecektir.
10. General Mobile GM8 ödülü için kullanıcı 2 soruyu doğru cevaplamaya çalışır. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, bayinin stoklarında ürün var ise ürünü yarışmacıya teslim eder, yok ise kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül 10 adet verilecektir.
11. Bluetooht Kulaklık ve Grundig marka GSB710 için kullanıcı 2 soruyu doğru cevaplamaya çalışır. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, bayinin stoklarında ürün var ise ürünü yarışmacıya teslim eder, yok ise kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Arçelik Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödüllerden 100’er adet verilecektir.
12. Lisanslı Milli Takım Forması için kullanıcı 1 soruya doğru cevap vermelidir. Yanlış cevap verirse o günlük hakkını kaybeder. Bu ödül 200 adet verilecektir.
14. İkinci şans geldiğinde kullanıcı bir anket sorusu cevaplayarak tekrar çarkı çevirebilir
15. Kullanıcı çarkı çevirdiğinde hediye çeki dilimi gelirse, herhangi bir soru cevaplamasına gerek kalmadan direkt ödülü kazanır. Ödül için hediye çeki kodu kullanıcının telefonuna SMS ile gönderilir.
16. Hediye çeklerinin geçerli olduğu ürünlerin listesi aşağıda yer almaktadır. Bu hediye çekleri başka ürünlerde kullanılamaz. Başka kampanya ile birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır.
500 TL 49 inch üzeri Arçelik TV 50 adet
200 TL 32 arası 49 inch Arçelik TV 200 adet
50 TL GSB 710 Renk 1 - Siyah SStoklarla sınırlı
GSB 710 Renk 3 - Turuncu Stoklarla sınırlı
GSB 710 Renk 2 - Mavi Stoklarla sınırlı
GSB 710 Renk 4- Sarı Stoklarla sınırlı
100 TL GSB 150 Storm Cloud Stoklarla sınırlı
GSB 150 Charcoal Stoklarla sınırlı
GSB 150 Maia Stoklarla sınırlı
GSB 150 Odessa Stoklarla sınırlı
WTR 3000 DIGITAL RETRO RADYO Stoklarla sınırlı
GSB 810 Black Stoklarla sınırlı
GSB 910 BLACK Stoklarla sınırlı
GSB 720 Stoklarla sınırlı
GSB 730 Stoklarla sınırlı
GSB 750 Stoklarla sınırlı
17. Yarışma süresince 3 kere hediye kazanan kullanıcı yarışma hakkını kaybeder.
18. Yarışmacıların soruları cevaplamak için 20 saniye cevaplama süresi vardır.
19. Yarışmaya Arçelik Bayileri, Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Buzz Interaction çalışanları katılamaz, katılsa dahi ödül kazanamaz.
20. Arçelik Pazarlama A.Ş. önceden bildirimde bulunmaksızın kampanya koşullarını, yarışma kurallarını değiştirme, yarışmayı uzatma haklarını saklı tutar.
21. Kazanılan ürünler 5 Haziran – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında kazanan yarışmacılara Arçelik Pazarlama A.Ş. tarafından kargolanarak gönderilecektir.
22. 200 TL ve 500 TL hediye çekleri 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır.
23. 50 TL ve 100 TL Hediye çekleri 31 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır.
24. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
25. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
26. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
27. Yarışmaya çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
28.Kullanıcı GSM operatörlerini, reklam ve kampanya için SMS’lere kendi isteğiyle kapattıysa, bu kullanıcıya uygulama SMS’i atılamamaktadır. Bu durumda, kullanıcı uygulamaya katılamaz.
29.Bu kampanya Arçelik Pazarlama A.Ş tarafından MPİ’nin 11.04.2016 tarih ve 24951361-255.05.02-E.5549 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsamdışı düzenlenmektedir.Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. OTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

05-06-2018

15-07-2018

18-07-2018

53.689 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır