Armada AVM "Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın" Yarşması

Armada AVM "Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın" Yarşması

Çocuklar Yeteneklerinizi Sergilemeye Hazır mısınız?

1 - 18 Kasım tarihleri arasında minik ressamlar için '' Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın'' Konulu resim yarışması Armada'da!


Yarışmaya katılmak için, 2006-2011 yılları arasında doğumlu T.C. vatandaşları 35*50 resim kâğıdına serbest teknik kullanarak "Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın" konulu yapacakları resimleri en geç 18 Kasım 2018 tarihine kadar Armada 1 Zemin Kat Danışma Bankosuna teslim edmeleri gerekmektedir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

1 - 18 Kasım tarihleri arasında minik ressamlar için '' Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın'' Konulu resim yarışması Armada'da! YARIŞMA KURALLARI:
1- Resim yarışması Armada AVM ve GaleriM Sanat Galerisi tarafından 01.11.2018-18.11.2018 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
2- Katılım/giriş ücreti yoktur.
3- Yarışmaya 2006-2011 yılları arasında doğumlu T.C. vatandaşları 35*50 resim kâğıdına serbest teknik kullanarak yapacakları resimle katılabilir.
4- Her yarışmacı, daha önceden herhangi bir yarışmaya katılmamış yalnızca bir resim ile katılabilir.
5- Yarışmada kullanılacak resim tekniği serbesttir.
6- Yarışmaya gönderilen resmin arka sayfasına öğrencinin adı, soyadı, okulu, veli telefon numarası bilgilerinin yazılması gereklidir.
7- Yarışma yalnızca Ankara ili sınırları içerisinde geçerlidir.
8- Resimler, 18.11.2018 Pazar günü saat 22.00’ye kadar Armada 1 Zemin Kat Danışma Bankosuna teslim edilebilecektir. Teslim esnasında başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.
9- Yarışmanın konusu “Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın” olarak belirlenmiştir.
10- Yarışmacılar, ancak veli ve kanuni temsilcilerinin bilgileri dâhilinde yarışmaya katılabilirler. Armada AVM, yarışmacıların, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
11- Katılımcılar yarışmaya katılarak tüm katılım koşullarını okuduğunu, anladığını ve yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.
12- Katılımcı, Armada AVM’nin dilediği zaman hiçbir gerekçe göstermeksizin yarışmayı iptal etme / kurallarda değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu kabul eder.
13- Katılımcılar #geleceğinöğretmeniarmadada etiketini kullanarak Armada AVM’nin Facebook, Twitter veya Instagram sayfalarını etiketleyerek sosyal medya üzerinden resimlerini paylaşabilir.
14- Resmi Facebook sayfası için @ArmadaAlisverisMerkezi, Twitter sayfası için @armada_avm, Instagram için ise @armada_avm mention’ları kullanılacaktır.
15- Sosyal medya üzerinden yarışmaya katılım sağlanamamaktır. Resimlerin Armada AVM’ye belirtilen süre içerinde teslim edilmesi gerekmektedir.
16- Jüriler; Hikmet Çetinkaya, Prof. Nazan Sonmez, Prof. Nur Gökbulut, Ressam Nadire Özbek, Meral Öztürk ve Çiğdem Ayrancıoğlu Gönen’den oluşmaktadır.
17- Jüri değerlendirmesi 19 Kasım 2018 tarihinde GaleriM Sanat Galerisi’nde yapılacak, ödül alan 3 resim ve sergilenmeye değer görülen 30 resim belirlenecektir.
18- Yarışmaya katılan eserler (resimler) sahibine geri gönderilmez. Resim sahibinin isim hakkı saklı kalmak kaydıyla, resmin tüm imtiyazı ARMADA AVM’ye aittir.
19- Derece alsın veya almasın tüm eserler (resimler) ARMADA AVM’nin yürüttüğü etkinliklerde kullanılabilir. Bunun için resim sahibine herhangi bir telif ücreti ödenmez.
20- Dereceye giren yarışmacılarla; yarışmaya kayıt olurken belirtmiş oldukları iletişim adresleri vasıtasıyla iletişime geçilecektir. 1 ay süreyle kendisine ulaşılamayan yarışmacıların ödül hakkı geçersiz kılınacaktır. Böyle bir durumda ödül hakkı bir sonraki yarışmacıya geçer. Her yarışmacı sadece 1 kez ödül hakkı kazanabilir.
21- Sergilenmeye değer görülen 30 resim ve dereceye giren 3 resim, Armada AVM sergi alanında düzenlenecek olan etkinlik ile sergilenecek ve ödül töreni gerçekleştirilecektir.
22- Sergileme hakkı kazanan ve dereceye giren katılımcılara sertifika verilecektir.
23- Sergi, 24 Kasım – 02 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
24- Birinciye; Toprolls Elektrikli Kaykay, İkinciye Lenovo Tab10 16GB 10.1", Üçüncüye Family Watch Alcatel Akıllı Saat ödülü verilecektir.
25- Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar, Armada AVM’nin etkinlik ve kampanya bilgilendirme izinli veri tabanına kaydolmuş sayılırlar. Armada AVM’den SMS ve e-posta gönderim almak istenmiyor ise başvuru formunda belirtilmesi gereklidir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

01-11-2018

18-11-2018

24-11-2018

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır