Avrasya Tüneli Babalar Günü Yarışması

Avrasya Tüneli Babalar Günü Yarışması

Babalar Günü anılarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için fotoğraf makinanız Avrasya Tüneli’nden!

19 Haziran 2018 tarihine kadar www.instagram.com/avrasyatuneli adresinden takip ederek, paylaşımımızın altına babanızla birlikte geçirdiğiniz en güzel an yorumunuza bir arkadaşınızı etiketleyin, 3 fotoğraf makinasından birini kazanma şansını yakalayın.


Kampanya tarihleri arasında www.instagram.com/avrasyatuneli internet sitesinde yürütülecek olan yarışma için, Avrasya tünelinin babalar günü temalı paylaştığı görselin altına, babalarıyla birlikte geçirdikleri en güzel anı en yaratıcı şekilde anlatarak ve en sevdikleri arkadaşlarını etiketleyerek paylaşıp  ad,  soyad,  adres  ve  telefon  bilgilerini  mesaj  olarak  gönderenler  yarışmaya  dahil edilecektir.

Hediyeler :
3 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Bu  Kampanya  Milli Piyango İdaresi’nin 04.06.2018 tarih  ve 24951361-255.05.02-E.5891sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
Kampanya katılımları, 09.06.2018 saat 00.01’de başlayıp, 18.06.2018 saat 14.00’da sona erecektir.
Kampanya tarihleri arasında www.instagram.com/avrasyatuneli internet sitesinde yürütülecek olan yarışma için, Avrasya tünelinin babalar günü temalı paylaştığı görselin altına, babalarıyla birlikte geçirdikleri en güzel anı en yaratıcı şekilde anlatarak ve en sevdikleri arkadaşlarını etiketleyerek paylaşıp  ad,  soyad,  adres  ve  telefon  bilgilerini  mesaj  olarak  gönderenler  yarışmaya  dahil edilecektir.
Yarışmaya  katılımında,  katılımcı  tarafından bildirilen  bilgilerin  doğruluğu,  yeterliliği  ve  ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Yarışma sonunda, jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu belirlenen 3 kişiye Fujifilm Instax Mini 9 Fotoğraf Makinesi ikramiyesi verilecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Yarışma değerlendirmesi jüri tarafından 18.06.2018 tarihinde yapılacaktır.
Milli  Piyango  İdaresi  izni  ile  yapılan yarışma sonrası  belirlenen  ödülü  kazanan  kullanıcılar www.instagram.com/avrasyatuneli adresinde, 19.06.2018 tarihinde duyurulacaktır.
Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş.,ilgili ajans çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Avrasya Tüneli, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını yarışma şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda  bir  tespit  veya  inceleme  talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Avrasya Tüneli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek  derecede  meydana  gelebilecek  her  türlü  donanım  ve  yazılım  problemlerinden,
bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif  olmuş,  bozulmuş  veya  hatalı  data  gönderilerinden,  elektronik  posta,  SMS  gönderme
hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı
müdahalelerden  dolayı  ortaya  çıkacak  zararlardan,  kampanyada  kullanılacak  herhangi  bir elektronik   posta   adresinin  zarar  görmesi,  ortadan  kalkması,  veya  ulaşılamaması  nedeni  ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Avrasya Tüneli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Avrasya Tüneli’ne aittir.
Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Avrasya Tüneli sorumlu değildir.
Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

09-06-2018

18-06-2018

19-06-2018

1.437 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır