Beymen #BeymenClubİleYolSenin Fotoğraf Yarışması

Beymen #BeymenClubİleYolSenin Fotoğraf Yarışması

Beymen Club Yolculuk Fotoğraflarınızı Bekliyor!

1 Temmuz 2018 tarihine kadar yarışmaya katılmak isteyenlerin, #BeymenClubİleYolSenin hashtag’i ile unutulmaz yolculuk hikayelerini Instagram’dan paylaşmaları yeterli.


BEYMEN Club, moda, şehir ve fotoğraf tutkunlarını #BeymenClubileYolSenin Fotoğraf Yarışması’nda bir araya getiriyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, #BeymenClubileYolSenin hashtag’i ile unutulmaz yolculuk hikayelerini Instagram’dan paylaşmaları yeterli oluyor.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

BEYMEN Club, moda, şehir ve fotoğraf tutkunlarını #BeymenClubİleYolSenin Fotoğraf Yarışması’nda bir araya getiriyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, #BeymenClubİleYolSenin hashtag’i ile unutulmaz yolculuk hikayelerini Instagram’dan paylaşmaları yeterli oluyor.

4 Haziran 2018, Pazartesi günü başlayan ve 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği #BeymenClubİleYolSenin fotoğraf yarışmasına katılan fotoğraflar;  Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili, Beymen Pazarlama İletişimi Genel Müdürü Yardımcısı Elif Tellaloğlu, Fotoğraf Sanatçısı Koray Birand, Fotoğraf Sanatçısı Çiler Geçici (@audiosoup), Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Kırali (@civilking), Blogger Hande Çilek’den (@gumuspusula) oluşan yarışma jürisi tarafından değerlendirilecek. Son katılım tarihi 01 Temmuz 2018, Pazar  günü olan yarışmada dereceye giren fotoğraflar, #BeymenClubİleYolSenin dijital sergisi dahilinde seçili Beymen Club’lardaki dijital ekranlarında ve Beymen Club sosyal medya hesaplarında sergilenecek.  Yarışmanın birincisi BEYMEN Club’dan 3.000 TL’lik, ikincisi 2.000 TL’lik, üçüncüsü ise 1.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek.

- Yarışma 18 yaş üzeri tüm katılımcılara açıktır.

- Görsellerin filtresiz ve #BeymenClubİleYolSenin  hashtag’i ile paylaşılması gerekmektedir.

- Yarışmaya katılanlar arasından juri oylaması ile belirlenecek yarışma birincisi BEYMEN Club’dan 3.000 TL’lik, ikincisi 2.000 TL’lik, üçüncüsü ise 1.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecektir.

-Dereceye giren fotoğraflar belirli Beymen Club dijital ekranlarında ve sosyal medya hesaplarında kazananların Instagram kullanıcı adları verilerek sergilenecektir.

-Beymen Club dereceye giren fotoğrafların sergilenme hakkını saklı tutar. Dereceye giren görsellerin sahipleri, Beymen Club’a görsellerin yüksek versiyonlarını temin etmekle yükümlüdür.

-Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Katılımcıların beyan ettikleri bilgilerin gerçek oldukları varsayılır, yarışmanın sonuçlanma aşamasında dahi bilgilerin gerçek olmadığı ortaya çıkarsa, Düzenleyici’nin katılımcının verilerini silme ve yarışmadan diskalifiye etme hakkı saklıdır.

- Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez, ertelenemez. Kazanılan hak nakit paraya veya başka bir mala çevrilemez.

- Beymen Club yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma vesona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Katılım Şartları ve Yarışma Koşulları’nda yapılan değişiklikler https://www.beymenclub.com/content/beymenclubileyolsenin sayfasında
yayınlanacaktır.

Tüm Çekilişler

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

AgeSA Mobil Çekilişi

1 ay 250.484 ₺ Bedava

Arabam.com Çekilişi 2024

3 hafta 374.499 ₺ Bedava

BinBin Mobil Çekilişi

1 hafta 79.847 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

04-06-2018

01-07-2018

6.000 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır