BP Ultimate Euro Diesel 250 TL Akaryakıt Yarışması

BP Ultimate Euro Diesel 250 TL Akaryakıt Yarışması

BP Ultimate Euro Diesel ile Buradan Nereye 5 kişiye 250 TL’lik akaryakıt kazandırıyor.

30 Mayıs – 29 Haziran tarihleri arasında https://buradannereye.bp.com sayfasına girerek BP Ultimate Euro Diesel ile nereye ve neden gitmeyi hayal ettiğini anlat, 250 TL değerinde akaryakıt kazanma şansını yakala.


Kampanya tarihleri arasında https://buradannereye.bp.com sayfasına girerek BP Ultimate Euro Diesel ile nereye ve neden gitmeyi hayal ettiklerini anlatıyorlar. BP, nereye ve neden gitmek istediğine ilişkin hayallerini anlatanlar arasından jüri tarafından seçilecek 5 kişiye hayallerini gerçekleştirmeleri için 250 TL değerinde akaryakıt hediye edecek.

Hediyeler :
5 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Sermaye Şirketlerinin Açacakları İnternet Sitelerine Dair Yönetmelik kapsamında esas alınacak internet sitesi adresi için; https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Dashboard.jsp#/sirketbilgileri/10444
Gizlilik Beyanımızı okumak için bu sayfanın alt bilgisine tıklayın. Aşağıdakiler bu web sitesinin kullanım koşullarını belirlemektedir.
Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki şartları ve koşulları ("Koşullar") dikkatlice okuyun. Bu Koşullar, siteye ve sitenin yanı sıra bu Koşullar dahilinde aksi belirtilmediği takdirde, site üzerinden sunulan tüm metinler, grafikler, görseller, müzikler, yazılımlar, sesler, videolar, bilgiler veya diğer materyallere ("İçerik") erişiminizi ya da bunları kullanımınızın yönetiminde kullanacak veya bu erişim ve kullanım bu Koşullara tabi olacaktır. Bu Koşullar, siz ve BP Petrolleri A.Ş. arasında bağlayıcı bir yasal sözleşme niteliğindedir.
"Sen de Katıl" düğmesine tıklayarak veya Siteye erişerek ya da Siteyi kullanarak veya Site üzerinden herhangi bir içeriği yayınlayarak ya da alarak, bu Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bu Koşulların bağlayıcılığını onaylamış ve kabul etmiş olacaksınız. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, Siteye erişme ya da Siteyi kullanma veya İçerik gönderme ya da alma hakkınız olmayacaktır. Bu Koşulları bir şirket ya da başka bir yasal kuruluş adına kabul ediyorsanız, bu şirket ya da kuruluş için bağlayıcı anlaşma yapma yetkiniz olduğunu beyan ve ifade etmiş olacak ve bu tür bir durumda "siz" veya "sizin" ifadelerinin bu şirket ya da diğer yasal kuruluşları ifade edecek ve bunlar için geçerli olacaktır.

Sitenin belirli olanları ve belirli İçeriklere erişme veya bunları kullanma, yayınlama ya da alma işlemlerinde ve belirli üçüncü kişi web sitelerine erişim işlemlerinde farklı şartlar ve koşullar geçerli olabilir ya da ilave şart ve koşulları kabul etmeniz gerekmektedir. Bu Koşullar ile Site ya da İçeriğin belirli bir alanı ya da üçüncü kişi web siteleri için sunulan şartlar ve koşullar arasında bir çakışma ya da uyumsuzluk olması durumunda, çakışma ya da uyumsuzluk kapsamında, bu Site veya İçerik alanını ya da üçüncü kişi web sitesini kullanım ya da bunlara erişim bağlamında, ikinci seçenek geçerli olacaktır. Kabul etmiş olduğunuz ya da ettiğiniz koşulların sınırlama olmaksızın Site içinden gerçekleştirilenleri de içerecek şekilde, zaman zaman İçerik kullanma, gönderme veya alma işlemleriniz ile ilgili olduğunu ve bu diğer koşulları da okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış ve doğrulamış bulunursunuz.

Değişiklik
BP Petrolleri A.Ş., dilediği zaman Siteyi değiştirme, dondurma veya sonlandırma ya da bu Koşulları değiştirme hakkını tamamen kendi takdirinde kullanmak üzere saklı tutmaktadır. BP Petrolleri A.Ş., bu Koşulları değiştirmesi halinde, siteyi bir sonraki kullanımınızda size bir bildirimde bulunacaktır. BP Petrolleri A.Ş.’nin size değişiklik bildirimini sunmasının ardından Siteye erişmeye ya da Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde, değiştirilmiş Koşulların bağlayıcılığını kabul ettiğinizi beyan etmiş sayılırsınız. Değiştirilmiş Koşulların tarafınızdan kabul edilemez olduğunu düşünüyorsanız, tek çözüm yolunuz Siteyi kullanmaya bir son vermek olacaktır.

Gizlilik
Kişisel bilgileriniz, BP Petrolleri AŞ tarafından aşağıda verilmiş olan Gizlilik Bildirimine uygun şekilde işleme alınacaktır.

Mülkiyet
Site ve İçerik telif hakkı, ticari marka, hizmet markası, patent, ticaret sırrı veya diğer mülkiyet hakları ile korunmaktadır. Bu Koşullarda açıkça belirtilen durumlar haricinde, ilişkili tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere Site ve İçerik ile ilgili tüm hakların, unvanların ve çıkarların mülkiyeti BP Petrolleri AŞ'ye aittir. Site veya İçerik içinde bulunan ya da bunlara eşlik eden herhangi bir telif hakkı, ticari marka, hizmet markası, patent, ticaret sırrı ya da diğer mülkiyet hakkı bildirimlerini kaldırmayacak, değiştirmeyecek veya saklamayacaksınız.
BP Petrolleri A.Ş. tarafından sunulan Sınırlı Lisans
BP Petrolleri A.Ş., Siteye erişiminiz ve Siteyi kullanımınız için yalnızca ticari olmayan, kişisel kullanım amaçlı olarak size sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir lisans ("Lisans") vermektedir.

Lisans bu Koşullara tabidir ve özel olarak aşağıdaki hususlara bağlıdır:

    İçeriğin parçalarını yalnızca kişisel olarak bilgi edinmek amacıyla görüntüleyebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz;
    Siteyi ya da herhangi bir kısmını değiştiremez veya başka şekilde türev kullanımlara başvuramazsınız;
    Site içinde bulunan herhangi bir telif hakkı, ticari marka, hizmet markası, patent, ticaret sırrı ya da diğer mülkiyet hakkı bildirimlerini kaldıramaz veya değiştiremezsiniz;.
    Sınırlama olmaksızın kaynak kodu ve bireysel modüller ya da programların belirli tasarımları ve yapılarını da içerecek şekilde Site bölümlerinin BP Petrolleri A.Ş. ile lisans verenlerinin ticaret sırlarını içerdiğini ve bunlardan oluştuğunu onaylıyor ve kabul ediyor, bu yasağa halel getirmeksizin kanun kapsamında izin verilen aktivitelerin kapsamı haricinde, Sitede tamamen ya da kısmen parçalara ayırma, kaynak koda dönüştürme veya ters mühendislik işlemleri gerçekleştirmeyeceğinizi ya da üçüncü kişilerin bu işlemi yapmasına izin vermeyeceğiniz, kabul ediyorsunuz;
    veri madenciliği, robotlar veya benzer veri toplama ya da çıkarma yöntemlerini kullanamazsınız;
    Siteyi veya İçeriği kullanım amacı dışındaki amaçlara yönelik olarak kullanamazsınız;
    Siteyi burada verilen amaçlar haricinde çoğaltamaz, dağıtamaz veya görüntüleyemezsiniz (sayfaları önbelleğe alma işlemi haricinde).

Yukarıda açıkça izin verilen kullanımlar haricinde, Site veya İçeriğin herhangi bir kısmının BP Petrolleri A.Ş.'nin önceden verilmiş yazılı izni olmadan kullanılması kesinlikle yasaktır ve bu lisansın feshine neden olacaktır. Bu tür izinsiz kullanımlar, sınırlama olmaksızın telif hakkı ve ticari marka kanunlarını içerecek şekilde uygulanabilir kanunları ya da BP Petrolleri A.Ş. veya lisans verenlerinin diğer fikri mülkiyet hakları ile uygulanabilir iletişim düzenlemelerini ve mevzuatlarını da ihlal edebilir. Burada açıkça belirtilen durumlar haricinde, bu Koşullar dahilinde belirtilen hiçbir husus, ima yoluyla ya da başka şekilde BP Petrolleri A.Ş.’nin  fikri mülkiyet hakları ile ilgili bir lisans verildiği şeklinde yorumlanamaz. Bu Lisans, herhangi bir anda iptal edilebilir.

Site ve İçeriği kullanım şeklinizin bu Lisans ile uyumlu olacağını ve herhangi bir kişinin hakkını ihlal etmeyeceğini veya diğer kişilere karşı yasal yükümlülüklerinizin veya herhangi bir sözleşmenin ya da uygulanabilir kanunların ihlal edilmesine neden olmayacağını beyan ve kabul etmiş bulunursunuz.

Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, BP Petrolleri A.Ş. size Siteye erişim verme konusunda isteksiz olacaktır.
Genel Yasaklar
Aşağıdakilerden herhangi birini yapmayacağınızı peşinen kabul etmiş sayılacaksınız:

    BP Petrolleri A.Ş.’nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) adını, herhangi bir BP Petrolleri A.Ş. (veya üçüncü kişi) ticari markasını, logoyu ya da diğer mülkiyet bilgilerini BP Petrolleri A.Ş.’nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) açık yazılı izni olmadan kullanmak;
    Sitenin genel erişime açık olmayan bölümlerini (izin verilmediği takdirde), BP Petrolleri A.Ş.’nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) bilgisayar sistemlerini ya da BP Petrolleri A.Ş.’nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) sağlayıcılarının teknik iletim sistemlerini kullanmak, kurcalamak veya bunlara erişmek.
    BP Petrolleri A.Ş.’nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) sistemi ya da ağının güvenlik açıklarını test etme, bunlara erişmeye ya da bunları taramaya çalışmak veya güvenlik ya da kimlik doğrulama tedbirlerini ihlal etmek;
    BP Petrolleri A.Ş. (ya da ilgili üçüncü kişiler) veya BP Petrolleri A.Ş.’nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) sağlayıcıları ya da üçüncü kişiler (diğer kullanıcılar dahil) tarafından Site ya da İçeriğin (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarının) korunması için uygulanmış olan teknik tedbirleri geçmek, kaldırmak, devre dışı bırakmak, bunlara hasar vermek ya da başka şekillerde bunları aşmak;
    Site ya da İçeriğine (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarının) BP Petrolleri A.Ş. veya ilgili üçüncü tarafından sağlanan yazılım ve/veya arama araçları dışında ya da genel kullanıma açık üçüncü kişi web tarayıcıları dışındaki motorlar, yazılımlar, araçlar, aletler, aygıtlar veya mekanizmalar (örümcekler, robotlar, gezginler, veri madenciliği araçları ve benzerleri dahil) aracılığıyla erişmek, bunlar aracılığıyla arama yapmak ya da Siteden İçerik indirmek;
    istenmeyen ya da izinsiz reklam, promosyon materyali, e-posta, istenmeyen posta, zincirleme mektup ya da başka tür istemler göndermek;
    BP Petrolleri A.Ş.nin (ya da ilgili üçüncü kişilerin) önceden verilmiş yazılı izni olmadan bir BP Petrolleri A.Ş. (ya da ilgili üçüncü kişi) ticari markasını, logosunu, URL'sini ya da ürün adından faydalanarak herhangi bir meta etiket ya da başka tür bir gizli metin veya meta veri kullanmak;
    Site ya da İçeriği (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarını) herhangi bir üçüncü kişinin yararına ya da bu Koşullarda izin verilmeyen şekillerde kullanmak;
    Herhangi bir e-posta ya da haber bülteni gönderisindeki başlık bilgilerinin herhangi bir kısmını ya da herhangi bir TCP/IP paket başlığını sahte olarak kullanmak veya Site ya da İçeriği (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarını) değiştirilmiş, yanıltıcı veya yanlış kaynak tanımlama bilgileri ile kullanmak;
    Site ya da İçeriği (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarını) sağlamak için kullanılan yazılımlardan herhangi birini çözmeye, kaynak koda dönüştürmeye, parçalarına ayırmaya ya da bunların üzerinde ters mühendislik işlemleri yapmaya çalışmak;
    sınırlama olmaksızın virüs göndermek, Site ya da İçeriği (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarını) aşırı yükleme, boğma, aşırı istenmeyen ileti gönderme veya aşırı posta gönderme dahil olmak üzere herhangi bir kullanıcı, ana bilgisayar ya da ağın erişimine müdahale etmek ya da müdahale girişiminde bulunmak;
    Siteden (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarından) ya da Sitenin (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarının) diğer kullanıcılarından açıkça verilmiş izinleri olmadan kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler toplamak;
    uygulanabilir kanun veya düzenlemeleri ihlal etmek ya da
    herhangi bir kişiyi yukarıdakilerden herhangi birini gerçekleştirmek üzere teşvik etmek.

BP Petrolleri A.Ş. (veya ilgili üçüncü kişi) yukarıdaki hususlardan herhangi birinin ihlalini yasaların izin verdiği azami kapsamda soruşturma ve kovuşturma hakkına sahip olacaktır. BP Petrolleri A.Ş. (veya ilgili üçüncü kişi) bu Koşulları ihlal eden kişilerin kovuşturma sürecine emniyet kurumlarını dahil edebilir ve bu süreçte bu kurumlar ile işbirliği içerisinde hareket edebilir.

BP Petrolleri A.Ş.’nin  (veya ilgili üçüncü kişilerin), Site ya da İçeriğin (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarının) tarafınızdan kullanımı ya da tarafınızdan bunlara erişilmesini denetleme Site ya da İçeriğin (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş.ya da ilgili üçüncü kişilerin ilgili web siteleri veya kaynaklarının) işletimi, bu Koşullara veya uygulanabilir diğer şart ve koşullara, yürürlükte olan kanunlara, mahkeme, idari merci ya da başka bir devlet kurumunun emirlerine ya da gerekliliklerine uymanızın sağlanması amacıyla bu eylemlere başvurma hakkı olduğunu onaylıyorsunuz. BP Petrolleri A.Ş. (veya ilgili üçüncü kişinin), dilediği zaman ve önceden bildirimde bulunmaksızın, tamamen kendi takdirlerinde olmak üzere BP Petrolleri A.Ş.’nin  (veya ilgili üçüncü kişinin) bu Koşulları (ya da uygulanabilir diğer şart ve koşulları) ihlal ettiğini ya da Site ve İçeriğe (veya yazılımlar, donanımlar, sistemler, BP Petrolleri A.Ş. ya da
Bağlantılar ve Üçüncü Kişi Reklamları
Üçüncü kişi web sitelerine köprü bağlantı sağladığımız ya da bu web sitelerini başka türlü biçimlerde kullandığımız durumlarda bunun nedeni, iyi niyetli olarak bu web sitesinin Site ile ilgili materyal içerdiğine ya da içerebileceğine inanmamızdır. Bu türde köprü bağlantılar ya da kullanımlar, BP Petrolleri A.Ş.’nin  bağlı üçüncü kişi web sitesini ya da içeriğini incelediği ya da onayladığı anlamına gelmez; belirli durumlarda köprü bağlantı sizi Sitede ifade edilen ya da BP Petrolleri A.Ş. tarafından benimsenen görüşlerin zıttını savunan üçüncü kişi web sitelerine yönlendirebilir.

Site, aynı zamanda üçüncü kişiler, lisans alanları ya da yüklenicileri tarafından işletilen web sitelerine yönlendiren gömülü köprü bağlantılar ya da düğmeler içeren üçüncü kişi reklamları (banner reklamları ve tam sayfa reklamlar) da içerebilir. Üçüncü kişi reklam sahibi ile sunduğu ürünler ve/veya hizmetler hakkında tüm bilgiler için ilgili üçüncü kişi reklam sahibine yönlendirilirsiniz.
Analitik Ölçüm Araçları ve Diğer Teknolojiler
BP Petrolleri A.Ş., aynı zamanda, çevrimiçi ürünler ve hizmetlerini kullandığınız sırada kişisel olmayan bilgiler toplamak için analitik ölçüm araçları ile diğer üçüncü kişi analitik teknolojilerinden faydalanabilir. Bu araçlar ve teknolojiler, sunucu günlük dosyaları, web işaretçileri, çerezler, takip pikselleri ile belirli türde bilgilerin toplanması ve analiz edilmesinde kullanılan diğer teknolojilerden faydalanmaktadır. Bunlar, çerezler, IP adresleri (yaklaşık coğrafi konumunuzu belirleme amaçlı kullanım dahil), cep telefonu veya diğer donanım aygıtları, Kimlik veya diğer aygıt tanımlayıcıları, tarayıcı türleri, tarayıcı dili, tarayıcınızdan verilen bilgiler (varsa), yönlendirme ve çıkış sayfaları, URL'ler, platform türü, tıklama sayısı ve ortamınız hakkında bilgileri içerir. Bunlar aynı zamanda, makinenizde ve/veya aygıtınızda yüklü olan çevre donanımları ve yazılımlarını, etki alanı adları ve türlerini, karşılama sayfalarını, görüntülenen sayfaları ve bu sayfaların sıralamasını, belirli sayfaları ziyaret etme tarihini veya bu sayfalarda harcanan zamanı, diğer internet ve web sitesi kullanım bilgilerini, web sitelerimizde gerçekleştirilen aktivitelerin tarihi ve saatini, özellik kullanımını ve satın alım geçmişini ve MAC adresi, cep telefonu benzersiz aygıt Kimliğini (uygunsa) ve diğer benzer bilgileri içermektedir.

Sitelerimiz ve çevrimiçi ürünlerimiz ve/veya hizmetlerimiz hakkında bilgi toplayan üçüncü kişi analitik şirketleri toplanan bilgileri, bağımsız olarak diğer web sitelerinden ve/veya web sitesi ağları boyunca aktiviteleriniz ile ilgili olarak diğer çevrimiçi ya da mobil ürün ve hizmetlerden topladıkları bilgilerin yanı sıra çevrimiçi ve/veya mobil ürün ve hizmetlerden topladıkları bilgiler ile birleştirebilir. Bu şirketlerin çoğu, bilgileri kendi gizlilik politikaları kapsamında toplar ve kullanır.

"Kabul Ediyorum" öğesine tıkladığınızda ve/veya Siteye eriştiğinizde ya da Siteyi kullandığınızda BP Petrolleri A.Ş. ve bu üçüncü kişilerin zaman zaman yukarıda açıklanan kullanımlarda bulunmalarına izin vermiş olacaksınız.

Kişisel verileri toplama, saklama ve kullanma şeklimiz ya da gizlilik ile ilgili sorularınız varsa veya bu tür amaçlarla sizinle irtibata geçilmesini istemiyorsanız lütfen bize musteri@bp.com adresine mail atarak ulaşın. (Ayrıca irtibat bilgilerimiz aşağıda verilmiştir)
Sonlandırma
BP Petrolleri A.Ş., tamamen kendi takdirinde olmak üzere, anında etki gösterecek şekilde, önceden bildirimde bulunmaksızın ya da herhangi bir yükümlülük üstlenmeksizin, bu Koşullardan herhangi birini ihlal etmeniz de dahil olmak üzere herhangi bir nedene dayanarak Site ve İçeriği kullanımınızı sonlandırabilir, devre dışı bırakabilir ya da askıya alabilir ve Siteyi kullanma hakkınız anında sona erebilir.
Bu Koşulların niteliği gereği sonlandırma sonrasında da geçerli olacak tüm hükümleri, sınırlama olmaksızın mülkiyet hükümleri, garanti bildirimleri, tazminat ve yükümlülük sınırlamalarını da içeren şekilde sonlandırma işlemi sonrasında da geçerli olmaya devam edecektir.
Size Karşı Yükümlülüğümüz
BP Petrolleri A.Ş., Site ve İçeriği "olduğu gibi" ya da "uygun oldukça" sunmakta ve Site ya da İçerik ile ilgili olarak herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır.

Siteyi kullanıma dair risklerin (Sitenin indirilmesi ve yüklenmesi de dahil olmak üzere) tamamen size ait olduğunu ve tatmin edici kalite, performans, doğruluk ve çalışma ile ilgili risklerin bütününün de tarafınızdan üstlenileceğini açıkça onaylamış ve kabul etmiş bulunuyorsunuz., Siteyi kullanmanızdan doğan tüm riskin size ait olduğunu onaylamış ve kabul etmiş bulunuyorsunuz.
BP Petrolleri A.Ş., Site veya İçerik ile ilgili olarak ya da başka açılardan Sitedeki yanlışlıklar ya da hatalar hakkında mesuliyet kabul etmemekte ve BP Petrolleri A.Ş., Sitenin kullanımı ya da performansından veya Site ya da İçeriğe erişiminizden veya bunları kullanımınızdan doğan doğrudan, dolaylı, özel, arızi ya da başka türde hasar ve kayıplar ile ilgili sorumluluk üstlenmemektedir.

Bilgisayar sisteminizin ve verilerinizin korunması için gerekli güvenlik tedbirlerinin uygulanması sizin sorumluluğunuzdadır ve Sitenin kullanımı sonucu gerekli olabilecek servis, onarım veya düzeltme işlemlerinden de siz sorumlu olacaksınız.

BP Petrolleri A.Ş., Sitede köprü bağlantı sunulmuş olan üçüncü kişi web sitelerine giden bağlantıların izlenmesinden doğan yükümlülüklerden açıkça feragat etmektedir. Köprü bağlantı verilmiş bu tür bir üçüncü kişi web sitesini ziyaret etmeniz halinde, risk tamamen size ait olacaktır ve BP Petrolleri A.Ş., köprü bağlantı verilmiş üçüncü kişi web sitesinde yer alan bilgilere güvenilmesinden ya da bu web sitelerinin kullanılmasından doğabilecek kayıp ve hasarlardan mesul tutulamayacaktır.
 
Tazminat
BP Petrolleri A.Ş.’nin , yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını, temsilcilerini, lisans verenlerini ve tedarikçilerini, sınırlama olmaksızın Site veya İçeriğe erişiminiz ya da bunları kullanımınızdan veya bu Koşulları ihlal etmenizden doğan ya da bunlarla herhangi bir şekilde ilişkili olan makul mahkeme ve muhasebe ücretleri dahil olmak üzere tüm davalar, mesuliyetler, hasarlar, kayıplar, maliyetler ve masraflara karşı koruyacağınızı, tazmin edeceğinizi ve beri kılacağınızı kabul etmiş sayılacaksınız.

Ayrıca, BP Petrolleri A.Ş., sizin tazmin etme durumunuz ile ilgili hususlarda münhasır savunma ve denetim birimlerini üstlenme hakkını da saklı tutmaktadır.
Geçerli Kanun ve Yargı Alanı
Bu Koşullar ve bunlar ile ilgili ya da bunlardan doğan tüm hususlar (sözleşme dışı yükümlülükler de dahil olmak üzere) ile ilgili olarak, bu Koşullarda aksi belirtilmeyen durumlarda, Türkiye'deki kanunları geçerli olacaktır. Bu Koşullar ile ilgili ya da bunlardan doğan tüm anlaşmazlıklarda, münhasır yargı yetkisi Türk mahkemelerine ait olacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir kısmının herhangi bir yetkili merci tarafından herhangi bir kapsamda geçersiz, yasa dışı ya da uygulanamaz ilan edilmesi halinde, bu koşullar diğerlerinden ayrılacak ve kalan koşullar yasaların izin verdiği azami kapsamda geçerli ve uygulanabilir kalmaya devam edecektir.
Tüm Sözleşme
Bu Koşullarda açık bir şekilde belirtilen durumlar haricinde, bu Koşullar, BP Petrolleri A.Ş. ile sizin aranızda, Site ve İçeriğin kullanımı ile ilgili anlaşma ve sözleşmenin tamamını teşkil eder ve bu Koşullar, BP Petrolleri A.Ş.ile aranızda Site ve İçerik ile ilgili olarak önceden akdedilmiş tüm sözlü ve yazılı anlaşmalar ile sözleşmeleri geçersiz kılarak bunların yerine geçer.
Devir
Bu Koşulları veya bu Koşullar kapsamındaki haklar ya da yükümlülükleri (sınırlama olmaksızın yüklenici devri dahil) kanuni işlemlerle ya da başka yollarla, BP Petrolleri A.Ş.’nin  önceden verilmiş yazılı izni olmadan devredemez, aktaramaz ya da emanet edemezsiniz. Bu Koşulları ya da bu Koşullar kapsamındaki haklar ya da yükümlülükleri bu tür bir izin olmadan devretme ya da aktarma girişiminde bulunmanız halinde, bu işlem geçersiz olacaktır. BP Petrolleri A.Ş. , bu Koşulları tamamen kendi takdirinde olmak üzere herhangi bir kısıtlama olmaksızın devredebilir ya da yükümlülükler için alt yüklenici belirleyebilir. Bu Koşullar, yukarıdaki hükümlere tabi şekilde, taraflar, halefleri ve izin verilen devralanları için bağlayıcı olacak ve bu kişilerin lehine hüküm ifade edecektir.
Üçüncü Kişi Hakları
Bu Koşulların tarafı olmayan kişilerin, bu Koşulların herhangi birinin yaptırımını uygulamak ya da bu Koşullardan faydalanmak ile ilgili bir hakkı bulunmamaktadır.
Genel
BP Petrolleri A.Ş.’nin  bu Koşullar kapsamındaki herhangi bir hak veya hükmün yaptırımından kaçınması (tamamen veya kısmen) gelecekte bu hak ya da hükmün veya diğer haklar ya da çözüm yollarının yaptırımından feragat edeceği anlamına gelmemektedir. Bu tür bir hak veya hükme dair feragat, yalnızca yazılı olarak sunulduğunda ve BP Petrolleri A.Ş.’nin  usulen yetkilendirilmiş bir temsilcisi tarafından imzalandığında geçerli olacaktır. Bu Koşullarda açıkça belirtilenler dışında, herhangi bir tarafın bu Koşullar kapsamındaki haklarını ya da çözüm yollarını kısmen ya da tamamen kullanması, bu Koşullar ile ya da başka bağlamda bağlantılı olan diğer hak ve çözüm yollarına halel getirmeyecektir.
BP Petrolleri A.Ş. ile İletişim
Bu koşullar ile ilgili sorunuz varsa lütfen musteri@bp.com adresinden BP Petrolleri A.Ş. ile irtibata geçin.

Tüm Çekilişler

Akbank Mobil Çekilişi Mart 2024

4 hafta 1.215.455 ₺ Bedava

PowerApp Fiat Çekilişi

3 hafta 1.459.900 ₺ Bedava

Enuygun Finans Çekilişi 2024

1 hafta 100.000 ₺ Bedava

Akbank Üniversiteli iPhone Çekilişi

Kaçırdınız 269.995 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

30-05-2017

29-06-2017

08-07-2017

1.250 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır